Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
II tura wyborów rozpoczęta
~~Czerwonobrunatny Nachyłek niezalogowany
12 lipca 2020r. o 21:58
~~Siny Wilczomlecz napisał(a): Pytam się ciebie, czy takich zwrotów jak ty używa kulturalny i wykształcony człowiek, czy kulturalnego i wykształconego człowieka bawi popychanie starszego człowieka ?


Takich zwrotów używa człowiek , który jest tak samo wykształcony jak Kaczyński.
Śmieszność nie miała nic wspólnego z popychaniem. Dlaczego z uporem maniaka zadajesz pytanie o popychanie , które nie związku ze śmiesznością całej sytuacji.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Wilczomlecz niezalogowany
12 lipca 2020r. o 22:08
~~Czerwonobrunatny Nachyłek napisał(a):
~~Siny Wilczomlecz napisał(a): Pytam się ciebie, czy takich zwrotów jak ty używa kulturalny i wykształcony człowiek, czy kulturalnego i wykształconego człowieka bawi popychanie starszego człowieka ?


Takich zwrotów używa człowiek , który jest tak samo wykształcony jak Kaczyński.
Śmieszność nie miała nic wspólnego z popychaniem. Dlaczego z uporem maniaka zadajesz pytanie o popychanie , które nie związku ze śmiesznością całej sytuacji.


Oczywiście, że miało, bo to zdjęcie tej sytuacji dotyczy. Widać na nim starszego człowieka i człowieka, który zachowuje się w chamski sposób. Cała sytuacja śmieszy ludzi, którzy tak litują się nad biednymi i poniżanymi, kulturalnych i wrażliwych na chamstwo wyborców Pana Trzaskowskiego. Żałosne.

I druga rzecz, taki straszliwy dyktator, okropna persona i nie kazał temu kolesiowi strzelić w łeb tylko pokornie poszedł do domu ? Ciekawe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 lipca 2020r. o 22:14
wiczomlecz zapewne nie zająknie się kiedy starsza panią ,uczestniczkę Powstania kiedy w proteście przeciwko kłamstwom pisdzielców pojawiła sie w sejmie a tam nie podano jej nie tylko krzesła ale tez szklanki wody...

tu się roztkliwia że największego szkodnika obecnego PRL- potraktowano prześmiewczo i z kpiną ...
zasłużył sobie jak nikt inny...

jedno co wam napiszę ...

będą wyborcze protesty bo wystarczy czytać jak wielu ludzi nie mogło zagłosować ...

przykład Rewalu jest tu chyba najdobitniejszy...

ale ja spokojnie czekam ...
film -teraz reklama - lampka winka ...wystarczy...

jutro też jest dzień...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Nachyłek niezalogowany
12 lipca 2020r. o 22:18
~~Siny Wilczomlecz napisał(a): Oczywiście, że miało, bo to zdjęcie tej sytuacji dotyczy. Widać na nim starszego człowieka i człowieka, który zachowuje się w chamski sposób. Cała sytuacja śmieszy ludzi, którzy tak litują się nad biednymi i poniżanymi, kulturalnych i wrażliwych na chamstwo wyborców Pana Trzaskowskiego. Żałosne.

I druga rzecz, taki straszliwy dyktator, okropna persona i nie kazał temu kolesiowi strzelić w łeb tylko pokornie poszedł do domu ? Ciekawe.


Tak powinien kazać zabić .
Widzisz to chcesz zobaczyć. Wybacz ale zakończę jałową dysputę , mój czas przeznaczony dla Ciebie się skończył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Wilczomlecz niezalogowany
12 lipca 2020r. o 22:23
~~Czerwonobrunatny Nachyłek napisał(a):

Tak powinien kazać zabić .
Widzisz to chcesz zobaczyć. Wybacz ale zakończę jałową dysputę , mój czas przeznaczony dla Ciebie się skończył.


Kończysz, bo wiesz, że mam rację i nie masz argumentów. Nie napisałem, że powinien go zabić, bo wiem, że to człowiek, który nikogo by nie skrzywdził, to wyborcy Trzaskowskiego go demonizują. A w takich sytuacjach wychodzi, że bredzą na potęgę.

Kolejna gatka będzie teraz o tym, że wybory sfałszowane, kolejna brednia, ale trzeba dalej robić hecę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siny Wilczomlecz niezalogowany
12 lipca 2020r. o 22:25
Horus napisał(a): jedno co wam napiszę ...

będą wyborcze protesty bo wystarczy czytać jak wielu ludzi nie mogło zagłosować ...

przykład Rewalu jest tu chyba najdobitniejszy...


A nie mówiłem ... typowy Janusz co powtórzy każdą brednię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Rozpław niezalogowany
14 lipca 2020r. o 19:14
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo