Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak odebrać informacje o zwolnieniu z ZUS?
~Kruczoczarny Koleus niezalogowany
6 maja 2020r. o 12:52
"zwolnienie ze składek następuje po złożeniu deklaracji rozliczeniowych – zastrzega Iwona Kowalska-Matias"
Pierwsze słyszę o takim warunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowa Jagoda niezalogowany
6 maja 2020r. o 19:32
Oglądajcie na yutube upadek kabaly 10części. Andrenochrom napój elit z krwi dzieci. Jestem w szoku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
6 maja 2020r. o 20:20
Na razie to na moim koncie są zaległości za dwa miesiące 3 tys .
I żadnej odpowiedzi. Ani że mi się należy, ani że mi się należy zwolnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
6 maja 2020r. o 22:03
~~Stalowy Niecierpek napisał(a): Na razie to na moim koncie są zaległości za dwa miesiące 3 tys .
I żadnej odpowiedzi. Ani że mi się należy, ani że mi się należy zwolnienie.

Ani że mi się należy, ani że się nie należy.
Pewnie w grudniu mi wyślą, że się nie należy i żebym zapłacił zaległości z odsetkami jak u lichwiarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Agrest niezalogowany
7 maja 2020r. o 17:51
03.04.2020 r, złożenie deklaracji i cisza...brak odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Sundaville niezalogowany
8 maja 2020r. o 9:12
06 kwietnia złożony wniosek i też cisz a :(, a żeby ubiegać się o inną pomoc z tarczy potrzebne nie zaleganie w ZUS, parodia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
REKLAMA Wojciech Smoliński