Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak Wam się podobają ceny paliw?
~~Bladoczerwona Serduszka niezalogowany
17 marca 2019r. o 0:09
a jak maja sie podobac ceny ? dajcie ludzią zarobić najmniej z 5000 tys na reke i wtedy takie ceny beda odpowiednie :) panstwo z nas doji z kazdej mozliwej strony zeby utrzymac tych nie robów w warszawie :) tylko obiecują i dowalaja co rok to gorzej :) nie bawem bedziemy robic tylko na oplaty a w sumie i to moze zabraknac :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
17 marca 2019r. o 11:20
~~Bladoczerwona Serduszka napisał(a): a jak maja sie podobac ceny ? dajcie ludzią zarobić najmniej z 5000 tys na reke i wtedy takie ceny beda odpowiednie :) panstwo z nas doji z kazdej mozliwej strony zeby utrzymac tych nie robów w warszawie :) tylko obiecują i dowalaja co rok to gorzej :) nie bawem bedziemy robic tylko na oplaty a w sumie i to moze zabraknac :)

Jak Ty chcesz zarabiać 5000 tyś., skoro nie umiesz pisać.
Żeby była jasność nie mam na myśli brakujących ogonków w literach diakrytycznych, choć sporadycznie ich używasz, więc nie jest to problem klawiatury.
~~Bladoczerwona Serduszka napisał(a): dajcie ludzią zarobić ...
LUDZIOM
~~Bladoczerwona Serduszka napisał(a): panstwo z nas doji ...
DOI

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17787
rysiekj23
17 marca 2019r. o 15:27
Ceny paliw w Bolesławcu są wzięte z kosmosu ,wczoraj wróciłem z śląska tam ceny dużo nisze ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Fasola niezalogowany
17 marca 2019r. o 19:27
rysiekj23 napisał(a): Ceny paliw w Bolesławcu są wzięte z kosmosu ,wczoraj wróciłem z śląska tam ceny dużo nisze ..

Dzisiaj w Lubaniu ON 4,95 Gaz 2,05 proszę to porównać z Bolesławcem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Dąbrówka niezalogowany
17 marca 2019r. o 23:25
o cholera ,przepłaciłem za gasssss.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Leszczyna niezalogowany
18 marca 2019r. o 18:24
No,nie podobają się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognista Niezapominajka niezalogowany
18 marca 2019r. o 19:48
W Zgorzelcu wczoraj 4,69 zł ON
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.