Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kiedy policjant może użyć broni?
~~Spopielały Milin niezalogowany
25 lutego 2020r. o 19:44
~Kredowobiały Rabarbar napisał(a): Spopielały Milin - nie strasz, nie strasz bo się zejkupczysz... Nosi Cię od kilku miesięcy na różnych forach gdzie ciągle się odgrażasz a nic dalej za tym nie idzie?! Weź się w końcu chwyć za nabiał i zacznij działać no chyba że brakuje Ci rzeczowych argumentów i jedyne co pozostaje to poujadać "anonimowo" w necie...


hej ale rezultat jest mam nadzieje ludzie w bolcu czytaja juz nie możecie zalatwiać anonimowo...

wiec moge miec nadzieje ze jak trafia na tych popaprancow to będą sie bronić widzisz do policjanta po czyms takim powiezialabym ze wstd a do sądu żeby zamiast matcynej opieki zlała na kwaśne jabłko ...do policjanta... to czego doświadczyłąm to nie policja nie wmoim kraju... wiec wojna wszystkie chwyty dozwolone...ich metodami. JESLI SPOŁECZENSTWO W KONCU WEZMIE SPRAWY W SWOJE RECE W SĄDZIE BEDA TŁUMY

rzeczowo to takie słowo z lat 80tych zeszytku do filozofii? :_)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Milin niezalogowany
25 lutego 2020r. o 23:57
Do Krzysztofa Łaszkiewicza to mi niepomaga ani mnie nie edukuje za topokazuje ze próbujecie ludzi przystosować że nie mają żadnych praw. NIE WOLNO WAM STRZELAĆ DO LUDZI!!!
TYLKO W OBRONIE WŁASNEJ MOŻECIE ALE DAJECIE BRON IMBECYLOM I NIECH TO DO CIEBIE WRESZCIE DOJDZIE. OD CZEGO TAM JESTEŚ ??? MASZ TYLE WŁADZY TAKIE MOŻLIWOŚCI I ŻEBY TAK SPIEPSZYC TRZEBYC KONKRETNYM DUPKIEM

dyplomatycznie nie rozumiecie a jak ktoś bezpośrednio powie to się orażają OBRAZ sie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Milin niezalogowany
26 lutego 2020r. o 0:01
oSTANIO PRZECHODZILAM OBOK Sądu Okręgowego we Wrocławiu przede mnia grupka ludzi pod 50 kobieta i dwóch mężczyzn, kobieta mówi coś że pozamiatali że w Policji są problemy bo kurz zamiata się pod dywan i potem wychodzi więc w Policji są problemy. Kobieto dopiero jak się gubo zrobi to widzisz toidz do okulisty... przecież to jest celowe działąnie, wszystkim wam przyda sie terapia szokowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Milin niezalogowany
26 lutego 2020r. o 0:46
nie maja żadnych oporów dla 5000z,l zorganizowali ustawke chcieli mi zniszczyc zycie może nawet zabić .... dla paru groszy wierzyć sie nie chce jakby to zlecenie bylo z jakieś organizacji ktorej zagrozilam.

moze przesadzam z tym kc a moze nie bo wierzyc mi sie nie chce zeby az tak ... w dodatku ludzie przed 40 i po 30

powinni sie bać bo ja może jestem z wioski i kiedyś mało znaczyłąm ale nie pracowałam przez tyle lat i nie uczyłam sie przez tyle lat żeby teraz pokonałam mnie tania grupka łachudrow z pipdowyz przerosnietymi ambicjami ego i malym wzrosem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Kolkwicja niezalogowany
26 lutego 2020r. o 16:46
Mamy już poważny kryzys konstytucyjny, w którym naruszono trójpodział władzy: zaczął się od tego, że rząd przestał wykonywać wyroki sądów. To może oznaczać, że sądy nie będą wykonywać ustaw rządu a co gorsze -że obywatele wezmą przykład
z rządu i również "oleją" sądy i ich wyroki.

Najważniejszym aktem w Polsce jest Konstytucja którą obecna władza zdeptała.
A może policja przeciwstawi się temu łamaniu prawa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Kanna niezalogowany
26 lutego 2020r. o 17:35
~~Amarantowa Kolkwicja napisał(a): Mamy już poważny kryzys konstytucyjny, w którym naruszono trójpodział władzy: zaczął się od tego, że rząd przestał wykonywać wyroki sądów. To może oznaczać, że sądy nie będą wykonywać ustaw rządu a co gorsze -że obywatele wezmą przykład
z rządu i również "oleją" sądy i ich wyroki.

Najważniejszym aktem w Polsce jest Konstytucja którą obecna władza zdeptała.
A może policja przeciwstawi się temu łamaniu prawa ?


Policja łamie prawo ...problem w tym ze po dawce boleslawieckiej rzeczywistosci i okregowej polewce ...obywatel powinnien zastanowic sie czy KONSTYTUCJA kiedykolwiek miala zastosowanie ci policjanci nie zostali przyjeci przez obecna wladze tak samo sedzia Gruca orzeka od dekad ....system boleslawiecki moze czas przejać kontrole i zatrzymać tych ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzały Rojnik niezalogowany
27 lutego 2020r. o 20:43
~~Brązowoszara Miodunka napisał(a): Z tego co słyszymy, to policjant może użyć broni --- kiedy bedzie miał ochotę !! ostatnio w Koninie !! Szedł chłopak, policjant zobaczył, że ucieka -- wyciągnął broń- pif --paf i nie ma chłopaka !!! Taki dzielny policjant--- a gdy przychodzi, do odpowiedzialności-- to policjant choruje w szpitalu psychiatrycznym !!! Dlaczego przed przyjęciem go na pół, czy roczny kurs dla policjantów,--- nie zbadał, go żaden psychiatra ????????? Policja -- ma zawsze rację !!! Ale tylko wdłg. policjantów !!!Zresztą, co sie dziwic-- do policji ida ludzie bez zawodu, bez wykształcenia, bez planów na przyszłość !! Tak,jak we Wrocławiu zamordowali chłopaka, Było ich kilku i żaden, sie nie sprzeciwił-- gdy go mordowali, razili paralizatorem !! On sam bezbronny-- a obok kilku psychopatów , wzajemnie się wspierających i dopingujących sie ! I pewnie czekali, jak przed śmiercia powie --- Tak jest panie władzo !!!


Sprawa Igora Stachowiaka nigdy nie zostala wyjaśniona
dlaczego go zaatakowali
jakie łaczyły ich związki
kim był igor stachowiak gdzie studiował chyba nie filozofie? na politechnice? gdziepracował? z kim sie potykał? dlaczego jego dlaczego tam ? skąd wiedzieli gdzie go znalezć? na czyje polecenie działąli dla kogo pracowali? to nie jest zwykle przekroczenie uprawnień onito zrobili z jakiegos powodu i powod jest przemilczany? poprostu "im" nie przeszkadzają
dostali szybkie wyroki ale nieodpowiedziano na pytania ? dlaczego torurowano go co chcieli wiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza