Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejna ławka ceramiczna na rynku
~~Złota Petunia niezalogowany
15 czerwca 2019r. o 22:34
ławka niedługo trafi na wiocha.pl jest okropna nie ma w tym powiecie innych artystów niż g? piec spieprzył ławke też
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowa Fasola niezalogowany
16 czerwca 2019r. o 22:52
~~Pomarańczowa Fasola napisał(a): Artysta miał wizję i stworzył sztukę.Ale miejsce sztuki jest w muzeum,gdzie znawcy bądź snobi będą ją podziwiać.To coś,ten szezląg pasuje tutaj jak kwiat do kożucha.A nie,bardziej jak pięść do nosa.Miłego.
Przepraszam oczywiście szezlong,ale tak mi w zębach skrzypiało to słowo w odniesieniu do tej "sztuki".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiały Wrzos niezalogowany
16 czerwca 2019r. o 23:29
Taka sobie. Dzieci po tym biegają i strach usiąść żeby się nie pobrudzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Jałowiec niezalogowany
17 czerwca 2019r. o 14:14
tuptup napisał(a):
~~Zielononiebieski Jałowiec napisał(a):
~~Ołowianoniebieska Czarnuszka napisał(a): wygląda jak kozetka w psychiatryku

Nie wiem, nie byłem w psychiatryku. Mógłbyś o tym coś więcej opowiedzieć?


tak mógłbym! w moim gabinecie! zapraszam na sesję bo widze że się żywo zainteresowałeśDopisane 14.06.2019r. o godz. 13:31:
tuptup napisał(a):
~~Zielononiebieski Jałowiec napisał(a):
~~Ołowianoniebieska Czarnuszka napisał(a): wygląda jak kozetka w psychiatryku

Nie wiem, nie byłem w psychiatryku. Mógłbyś o tym coś więcej opowiedzieć?


tak mógłbym! w moim gabinecie! zapraszam na sesję bo widze że się żywo zainteresowałeś


pozdrawiam !

Ale na pewno masz taką samą kozetkę w gabinecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 czerwca 2019r. o 14:23
forma, ksztalty nie sa takie zle, sa sztuka godna pochwaly ale wzory sa do doopy, maja byc boleslawieckie i tu grobelny sie przeliczyl albo mial zapewniona kase dzieki romciwi betoniarzowi. tanie to paskudztwo nie jest, mozna to zrobic za 10.000
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!