Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kontrowersyjny nowy prezes ZECu?
~~Kobaltowa Skimia niezalogowany
9 czerwca 2018r. o 17:10
A rodzinka Sławomira G. to taka niby prawicowa, uczciwa i religijna.
Jego żonka (nauczyciel i wychowawca młodzieży w szkole przy Komuny Paryskie) tak na komunistów pluła w szkole, ale własnego brudu nie widziała.
Co za obłuda i hipokryzja.
Brawo dla pani Danuty Maślickiej. Jest pani wielka!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Izabelowa Kolczurka niezalogowany
8 września 2018r. o 14:43
Prawda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Przebiśnieg niezalogowany
8 września 2018r. o 15:15
~nie chcę ciepłej wody z ZEC-u napisał(a): Żaden, nawet najbardziej "mobilny" prezes ZEC-u nie wciśnie wspólnotom kitu o zbawiennym dla nich podłączeniu się do ZEC-owskiego systemu ciepłej wody. Żaden monopol nie jest zdrowy dla człowieka. Nawet jeżeli na początku zaproponują korzystne warunki to po likwidacji indywidualnych, gazowych podgrzewaczy wody będą mieli już klientów "w garści" i będą mogli cenami operować prawie dowolnie. Będzie też wówczas z pewnością ryzyko że cenami c.o. i c.w. zechcą kompensować straty na innych działalnościach. :P


Święta prawda. Ja też nie chcę niczego z ZEC-u. Miałam już kiedyś ogrzewanie z ZEC-u i z perspektywy czasu wiem, że był najdroższe z możliwych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonawy Kosmos niezalogowany
8 września 2018r. o 15:18
Zawsze za każdej władzy w boleslawcu i nie tylko byly rożne przekręty przewalanki w wyborach przedbiegi,niektórzy wybrani rozdawali kiełbasę jeszcze długo po wyborach z tym wyjątkiem ze tylko swoim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Laurencja niezalogowany
8 września 2018r. o 16:59
Nie radził sobie jako prezes ZECu, nie radził sobie jako wice prezydent, nie radzi sobie jako prezes ZC . Czy jest dzidzina w której sobie radzi? :). Chyba to zwykły partyjny nieudacznik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroczarna Kuningamia niezalogowany
24 września 2020r. o 17:53
Czytajcie. Prawda zawsze wyjdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
24 września 2020r. o 20:39
ciekawe...
posty z jaka datą?...wieszanie przysłowiowych ''psów'' na carewiczu a to co?....nadal na urzędzie...

sam się wybierał przez te lata?
kiedy wam pisałem że w pobliskim Żaganiu ''po pierwsze mieszkańcy'' postanowili sami sprawę załatwić i wywieźli na ''taczkach'' prezydenta co wielu z was piało?...hahaha
dzisiaj po latach Żagań nabrał ''sznytu'' a tu co?

badziewne ''ławeczki'' i wszędobylskie kiczowate ''skorupy'' ....

a władzunia nadal przy ''korytach''...hahaha

dostaliście już powiadomienia o podwyżkach za wodę i ścieki?
nie?...spokojnie -dostaniecie....hahaha

ja już dostałem a w styczniu...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza