Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konwencja wyborcza Bezpartyjnych
~~Kirowa Frezja niezalogowany
17 października 2018r. o 9:17
Ile pieniędzy jest przeznaczone na funkcjonowanie miejskie kluby w tym IV ligowy BKS Bolesławiec ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Judaszowiec niezalogowany
17 października 2018r. o 9:21
~~Kirowa Frezja napisał(a): Ile pieniędzy jest przeznaczone na funkcjonowanie miejskie kluby w tym IV ligowy BKS Bolesławiec ??


zadaj pytanie impulsowi Radny Molak pewnie zna odp. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Kuklik niezalogowany
17 października 2018r. o 13:48
~~Niebieskawy Łubin napisał(a):
~~Jasnobłękitna Choina napisał(a): po zapoznaniu się z tym artykułem i obejrzeniu filmu w mojej ocenie partia prezesów ma naprawdę obawy przed wyborami bo nigdy takich "teatrzyków" nie było wcześniej. Bezpartyjni chcą dotrzeć tym samym do młodych, Których się obawiają na kogo zagłosują, gdyby stroje uczestników były inne i pierogi na stole to pomyślałbym , że to koncert koła gospodyń wiejskich a konwencja...


trzeba było zrobic lepszą a nie teraz sobie szukac pretekstu do drwin..i kowboja wypuscic w Bolesławcu ;) to widac nie sztuka..prawda impulsiki ?

Ja nie drwię tylko to jest śmieszne same w sobie...
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Zimowit niezalogowany
17 października 2018r. o 14:23
~~Popielaty Kuklik napisał(a):
~~Niebieskawy Łubin napisał(a):
~~Jasnobłękitna Choina napisał(a): po zapoznaniu się z tym artykułem i obejrzeniu filmu w mojej ocenie partia prezesów ma naprawdę obawy przed wyborami bo nigdy takich "teatrzyków" nie było wcześniej. Bezpartyjni chcą dotrzeć tym samym do młodych, Których się obawiają na kogo zagłosują, gdyby stroje uczestników były inne i pierogi na stole to pomyślałbym , że to koncert koła gospodyń wiejskich a konwencja...


trzeba było zrobic lepszą a nie teraz sobie szukac pretekstu do drwin..i kowboja wypuscic w Bolesławcu ;) to widac nie sztuka..prawda impulsiki ?

Ja nie drwię tylko to jest śmieszne same w sobie...
Pozdrawiam

jak i dla mnie kowbojsko folkowo akcenty impulsu!....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Winnik niezalogowany
18 października 2018r. o 7:22

Roman zły obudzcie się jak dziś wygląda nasze miasto a jak wyglądało wcześniej nie niszczmy własnego podwórka bo inaczej panowie z dobrej zmiany zrobią nam poligon w mieście a to już fajne nie będzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Fiołek niezalogowany
18 października 2018r. o 15:29
~Celestynowy Winnik napisał(a):
Roman zły obudzcie się jak dziś wygląda nasze miasto a jak wyglądało wcześniej nie niszczmy własnego podwórka bo inaczej panowie z dobrej zmiany zrobią nam poligon w mieście a to już fajne nie będzie
Bolesławiec w latach 70 -tych obok Oleśnicy był najładniejszym miastem na Dolnym Śląsku.!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Cezary Przybylski