Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kresowiak z krwi i kości
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 18:38
~~Skup aut powypadkowych napisał(a): Sprzedaż uszkodzonego samochodu a tym bardziej powypadkowego wydawał mi się zadaniem bardzo trudnym. Ilość aut na rynku jest spora dlatego bałem się, że nie najdę chętnego na auto, które zostało dość mocno uszkodzone. Ku mojemu zdziwieniu trafiłem na firmę https://skupuszkodzonychaut.pl/ która zajmuje się skupem aut powypadkowych. Dostałem zadowalającą ofertę i jeden problem mam z głowy - dziękuje !


Sprzedałeś cwaniakom za 5 stówek a sam katalizator kosztował 2 tys więc się nie podniecaj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
16 stycznia 2022r. o 8:31
Gęsior ,takie ornitologiczne nazwisko ,a zza Buga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo niezalogowany
29 listopada 2022r. o 15:45
Największy, bawidamek i hulaka!!! Gdy jeszcze był w Bolesławcu--kilka razy w tygodniu bywał (jeszcze wtedy w Meksyku !!)-- Pomimo,że miał żonę i troje dzieci w wieku szkolnym--szukał przygód !!Współczuję jego żonie, że sama musiała ogarniać wychowanie dzieci !!!Atencjusz, ciągle chciał być widoczny , gdziekolwiek sie pokazał !!!!Ale przeważnie, bez skutku !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.