Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto będzie następny?
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 17:46
zaraz...a czy ja gdzieś napisałem że było dobre?

nie przypisuj mi czegoś czego nigdy tu nie napisałem ...

to wy '' neofaszyści '' zawsze za tym byliście ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2021r. o 17:52
No właśnie, nie napisałeś. Kto milczy, ten daje ciche przyzwolenie.

Faszysci za tym byli, ale realizowali komuniści. Jakies cuda! Ale janusz będzie udawał, że to się nie wydarzyło, troche mu to burzy sielankowy obrazek komuny ; )


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 18:11
oj chyba coś nowego gdzieś przeczytałeś że tak cię nagle to zainteresowało ...

a przecież nie raz poruszany był ten lub podobny temat...wtedy wiałeś gdzie pieprz rośnie ..;)

nagle teraz moczary i cyrankiewicze mu się przypomniały ..

a pamiętasz jak pisałem że samego Kuronia wypieprzono z PZPR chyba poglądy ''rewizjonistyczne''?

a jak widzisz inni ocaleli z ego ''pogromu'' i do dzisiaj siedzą w sejmie...

ale co ty o tym napiszesz?
ciebie interesuje 68 a nie to co dzisiaj ...to co dzisiaj ta cała ''młodzież '' i inne onr-y wyprawiają ...
a jak już o antysemityźmie ...
jak tam Kobylański?
pamiętasz?

naczelny antysemita waszego ruchu...;)


Dopisane 02.03.2021r. o godz. 18:11:

skorn napisał(a): No właśnie, nie napisałeś. Kto milczy, ten daje ciche przyzwolenie.

Faszysci za tym byli, ale realizowali komuniści. Jakies cuda! Ale janusz będzie udawał, że to się nie wydarzyło, troche mu to burzy sielankowy obrazek komuny ; )



aha ...czyli faszyści byli ''tylko za'' a obozy i krematoria postawili komuniści ...i to po 68 ...
jasne ...

czy to burzy mój ''sielankowy obraz komuny''?
a jaki obraz miał kiedyś twój ojciec ?
odmówił ''komunie'' kiedy ta dała mu mieszkanie?

a może on nie popierał ale kiedy klaskał na wiecach to robił to z obrzydzeniem...

korniszonie ... zapewne uczyłeś się w szkole wybudowanej za ''komuny'' ale chyba przez to niewiele z niej wyniosłeś ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2021r. o 18:25
Komuna dała komuś mieszkanie? A skąd miała żeby dać? Znikąd się brały te mieszkania? Trzeba było komuny, żeby budowac mieszkania? W kapitalizmie w ziemiankach mieszkali, w szałasach?

Gdzie dziś po tylu latach NRD, a gdzie RFN? Dalej nie widzisz różnicy?

Budowali zawsze i tylko Polacy. Nie komuna, nie partyjne kacyki, nie trutnie z LWP, ktore wszystko co potrafiły, to lać robotników, ale przed ruskim trzęsły dupami i wprowadzały stan wojenny.

Może twój ojciec jako strażnik systemu dostał mieszkanie "za darmo", mój nie. Pewnie dlatego tak dobrze wspominasz tamte czasy.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 18:51
skorn napisał(a): Komuna dała komuś mieszkanie? A skąd miała żeby dać? Znikąd się brały te mieszkania? Trzeba było komuny, żeby budowac mieszkania? W kapitalizmie w ziemiankach mieszkali, w szałasach?

Gdzie dziś po tylu latach NRD, a gdzie RFN? Dalej nie widzisz różnicy?

Budowali zawsze i tylko Polacy. Nie komuna, nie partyjne kacyki, nie trutnie z LWP, ktore wszystko co potrafiły, to lać robotników, ale przed ruskim trzęsły dupami i wprowadzały stan wojenny.

Może twój ojciec jako strażnik systemu dostał mieszkanie "za darmo", mój nie. Pewnie dlatego tak dobrze wspominasz tamte czasy.


ależ ty bierzesz wszystko dosłownie...
chodzi o mieszkania budowane w ''komunie'' a którym mieszkasz do dzisiaj ...
Budowali zawsze Polacy ale takie były czasy że 90 % z nich to członkowie PZPR ...

kto to niedawno obiecał Polakom milion mieszkań?
czy czasem nie współczesny ''kacyk''?...ale on też nie będzie budował tych mieszkań ...
więc nie czepiaj się słów ...no chyba że wiesz coś o tym że korwiny i brauny zamierzają zakasać rękawy i ruszyć na rusztowania i budować...:]

i nie pieprz mi tu bzdur że żołnierze z LWP potrafili tylko lać robotników...
pisząc takie bzdury obrażasz ówczesnych dziewiętnastolatków których jedynym nieszczęściem było to że urodzili się w takich czasach...

pamiętasz powódź w Iwinach ? a gdzie tam bo szczylem chyba wtedy byłeś ...
poczytaj kto ratował ludzi z Iwin ...poczytaj o tym kto wtedy i jak pomagał...


jesteś ogłupiony propagandą ,obejrzałeś kilka odcinków PKF i chcesz tu robić za eksperta od ''komuny'' a robisz z siebie ... (zmoderuję ) :]


mój ojciec był żołnierzem ...nie wstydzę się tego bo wiem kim był ...
był żołnierzem i był człowiekiem ..
twoje pisanie że był strażnikiem systemu'' pokazuje tylko twoją ignorancję i brak rzetelnej wiedzy ...

zresztą do kogo ja to piszę?
byłeś w wojsku ? spędziłeś w nim jeden cjociaż dzień/

czy ze względów zdrowotnych bo kałaszek do gleby cię przygniótł ;) się wymigałeś?

ja nie byłem ale dzięki właśnie ojcu wiem czym jest wojsko ...



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Rącznik niezalogowany
2 marca 2021r. o 19:24
Aleś teraz Horus dowalił z tymi 90%. partyjnych. Ty możesz takie bajki opowiadać swoim wnukom jak je masz. Co do Iwin to miałeś wtedy smarku 10 lat i nie wyśmiewaj kogoś młodszego bo sam g...no pamiętasz z tamtych wydarzeń. A co do wojska do służyłem w nim i wiesz czym było ówczesne wojsko? Bandą pijaków nierobów i wyzyskiwaczem i gnębicielem ludzkich dzieci. Do dziś bardzo dobrze pamiętam jak w sklepie na Wojska Polskiego rano przed pójściem do pracy zawodowi zaopatrywali się w najtańsze Jabole. Później tak się złożyło że kupowałem sprzęt wycofywany z wojska. I wiesz co? Nie było urządzenia które by nie było rozszabrowane i rozkradzione. Czy to myjki ciśnieniowe, czy pompy do wody. Cokolwiek miało silnik to go po prostu nie miało. Nic nie robili, chlali i na poborowych się wyżywali. A swoją drogą to dlaczego ty nie byłeś w wojsku. Czyżby tatuś wiedząc co się tam wyrabia ochronił cię przed tym szczęściem ? 90% hahaha. Mam konia to mu to powiedz hahahahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 20:03
~~Staroróżowy Rącznik napisał(a): Aleś teraz Horus dowalił z tymi 90%. partyjnych. Ty możesz takie bajki opowiadać swoim wnukom jak je masz. Co do Iwin to miałeś wtedy smarku 10 lat i nie wyśmiewaj kogoś młodszego bo sam g...no pamiętasz z tamtych wydarzeń. A co do wojska do służyłem w nim i wiesz czym było ówczesne wojsko? Bandą pijaków nierobów i wyzyskiwaczem i gnębicielem ludzkich dzieci. Do dziś bardzo dobrze pamiętam jak w sklepie na Wojska Polskiego rano przed pójściem do pracy zawodowi zaopatrywali się w najtańsze Jabole. Później tak się złożyło że kupowałem sprzęt wycofywany z wojska. I wiesz co? Nie było urządzenia które by nie było rozszabrowane i rozkradzione. Czy to myjki ciśnieniowe, czy pompy do wody. Cokolwiek miało silnik to go po prostu nie miało. Nic nie robili, chlali i na poborowych się wyżywali. A swoją drogą to dlaczego ty nie byłeś w wojsku. Czyżby tatuś wiedząc co się tam wyrabia ochronił cię przed tym szczęściem ? 90% hahaha. Mam konia to mu to powiedz hahahahaha...


jasne że ''dowaliłem '' :]
ale sam nie napisałeś ilu ich faktycznie było ...;)
a ja wiem ...

co do reszty to nie masz nic na udowodnienie swoich twierdzeń...
ot uznaję to za twoje fantazje ...

zaraz ..a w którym roku była powódź w Iwinach?

dlaczego nie byłem w wojsku?
a co?
masz zamiar książkę o mnie napisać? :]


nigdy u nas na stole nie widziałem ''jaboli'' ale jak to ojca wpadali koledzy z jednostki to ''żytko '' zawsze stało ...

a ty kupowałeś ''jabole''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Rącznik niezalogowany
2 marca 2021r. o 20:21
Ja nie potrzebuję nic udowadniać. Ja to przeżyłem i widziałem. Dla twojej wiadomości powódź w Iwinach była w grudniu 67 Miałeś wtedy smarku 10 lat i dzisiaj o tych tragicznych wydarzeniach możesz poczytać. . Wojsko brało udział w pomocy, ale byli to chłopcy z zasadniczej służby. Ale wiesz co napiszę ci jeszcze więcej. Mój Ojciec po wojnie przez 5 lat był zawodowym żołnierzem. Służył w Bolesławcu. Ale jak się napatrzył na całe to dziadostwo to zrezygnował. Pracował na Wizowie z Polfy odszedł na emeryturę. W międzyczasie dorobił się 2 zawałów serca ale nigdy nie żałował swojej decyzji. Oczywiście nie można uogólniać że cała kadra zawodowa to byli tłuki ale nikt się tam nie przepracował i nie spocił w robocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo