Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Którą szkołę wybrać? Sprawdź ofertę!
~Błękitnawa Kokoryczka niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 7:55
A gdzie jest ekonom i gastronom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sepiowa Choina niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 11:34
Byłem absolwentem budowlanki i jeśli miałbym wybierać jeszcze raz to wybrał bym mechanika albo zespół szkół elektronicznych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Rojnik niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 13:04
~Błękitnawa Kokoryczka napisał(a): A gdzie jest ekonom i gastronom


ostatni w ofercie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barwinkowa Petunia niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 14:06
A czemu nie ma adresów gdzie dama szkoła się znajduje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowoczerwona Rudbekia niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 14:37
A ja żadnej szkoły bym nie wybrał a dlaczego bo po tych wszystkich szkołach i tak mamy wielkie G skończyłem technikum zdałem maturę studiowałem a teraz roboty nie mogę dobrej znaleźć i co mam zasówac za 1600 buhaaaaa porażka teraz na wyspach i nikogo nie obchodzi co robiłem czego się uczyłem, jestem kierowcą autobusów i mam 12.65 za godzinę i tyle po moich studiach strata czasu i pieniędzy rodziców choć muszę przyznać ze imprezki studenckie to były Ok i tyle a reszta strata czasu !!!!! W Polsce można ale dorobić się biedy nerwicy i nic więcej kszanic szkole!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Zaślaz niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 17:06
Oceniając poziom szkół na podstawie wiedzy praktykantów, a przede wszystkim rozmawiając o ich programach nauczania mam spostrzeżenie, że uczniowie są tylko po to żeby wyciągnąć na nich subwencję oświatową i nic ponadto. Tworzy się ciekawie brzmiące kierunki, które na pierwszy rzut oka wydają się atrakcyjne mamiąc uczniów szerokimi perspektywami. Niestety rynek pracy nie ma im nic do zaoferowania. Na pewnym przykładzie mogę powiedzieć że kadra przedmiotów zawodowych to obraz nędzy i rozpaczy, nie wiem jak inne szkoły- mówię o pewnej konkretnej szkole. Oferta edukacyjna to dno, nie daje uczniom żadnego startu, ponieważ są przegrani na wstępie. pracy za godne pieniądze dla nich nie ma, a na porządne kierunki studiów nie mają najmniejszych szans, chyba że biorą korepetycje ale czy o to chodzi? Szkoła powinna mieć taki poziom żeby dobrze uczący się uczeń wyniósł taką wiedzę, która zapewni mu dostęp do dobrych kierunków. W tym przypadku nie ma o tym mowy. Także jeżeli ktokolwiek myśli o dobrym kierunku studiów to tylko LO o odpowiednim profilu, reszta szkół średnich to wg mnie nie prezentuje nawet poziomu zawodówki sprzed 20 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Żylistek niezalogowany
23 kwietnia 2018r. o 17:09
~Sepiowa Choina napisał(a): Byłem absolwentem budowlanki i jeśli miałbym wybierać jeszcze raz to wybrał bym mechanika albo zespół szkół elektronicznych




Byłeś absolwentem? I już nie jesteś? Zmarło ci się? Kazali oddać świadectwo? Rozwiń myśl bo ciekawie się zapowiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.