Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lwóweckie Lato Plagiatowe?
~~Pozłocista Dabecja niezalogowany
17 lipca 2018r. o 9:49
Jestem z okolic Bolesławca, ostatnio odnoszę wrażenie że artykuł z każdej ciekawszej imprezy w naszym regionie musi skończyć się jakimś tam porównaniem z Glinoludami.
Dla mnie osobiście Glinoludy to żadna strata - mi (podkreślam) Mi - Glinoludów nie brakuje i nie przepadałem za tym.
Na święto ceramiki jeżdżę bo bardzo lubię tą imprezę, tak samo rok w rok jestem we Lwówku, Jak się komuś to nie podoba to po co marudzić że się było - nie jeździć i tyle.
Zawsze można pojechać na zakupy do Wrocławia lub w góry np do pięknego Świeradowa :)

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
17 lipca 2018r. o 10:03
Dziś okradają Nowaka. Jutro przyjdzie kolej na ciebie. I też ktoś powie że co to nas obchodzi. I jak komuś się to nie podoba to niech sobie do Świeradowa pojedzie ;)
Stamtąd nie będzie już widać twojej krzywdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Ciemiernik niezalogowany
17 lipca 2018r. o 10:27
Diaskia, te słodkie dzieciaczki, już zdają sobie sprawę z tego, że trzeba coś zmałpować i żerować na kimś uczciwym i z pomysłami. W ten sposób można dobrze żyć bez wysiłku, a ten uczciwy będzie cały czas jeleniem i niczego się nie dorobi. To jest przykład brany z rodziców i dziadków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielona Miodunka niezalogowany
17 lipca 2018r. o 10:51
~~Pozłocista Dabecja napisał(a): Jestem z okolic Bolesławca, ostatnio odnoszę wrażenie że artykuł z każdej ciekawszej imprezy w naszym regionie musi skończyć się jakimś tam porównaniem z Glinoludami.
Dla mnie osobiście Glinoludy to żadna strata - mi (podkreślam) Mi - Glinoludów nie brakuje i nie przepadałem za tym.
Na święto ceramiki jeżdżę bo bardzo lubię tą imprezę, tak samo rok w rok jestem we Lwówku, Jak się komuś to nie podoba to po co marudzić że się było - nie jeździć i tyle.
Zawsze można pojechać na zakupy do Wrocławia lub w góry np do pięknego Świeradowa :)

Pozdrawiam


Popieram i również pozdrawiam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowy Dzwonek niezalogowany
17 lipca 2018r. o 11:11
Mi się juz znudziły te same imprezy. Gwiazdy zmieniaja a reszta bez zmian. Ale korowód spółek miejskich to żenada na maxa. Co do święta to gdzie są ci wszyscy ceramicy którzy powinni to święto celebrować. Nowych pomysłów trzeba. Nowych ludzi! nie takich co odgapiac tylko potrafią!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowa Nemezja niezalogowany
17 lipca 2018r. o 13:18
Mi się juz znudziły te same imprezy. Gwiazdy zmieniaja a reszta bez zmian. Ale korowód spółek miejskich to żenada na maxa. Co do święta to gdzie są ci wszyscy ceramicy którzy powinni to święto celebrować. Nowych pomysłów trzeba. Nowych ludzi! nie takich co odgapiac tylko potrafią!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu