Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski: Uwaga, będzie konkurs!
~~ niezalogowany
8 września 2017r. o 10:49
~~Korneliusz napisał(a): Pan Maciej, jak widzę,dokonał oficjalnego rozpoczęcia swojej kampanii wyborczej, w którym głównym punktem programu jest "odsunąć Romana od władzy", a główną propozycją dla wyborców: "ja zamiast niego". Panie Macieju, miałem Pana za mądrzejszego człowieka - a pan, od dłuższego czasu jedzie tym samym co PO względem PiS. To pan ma z tym problem, a nie mieszkańcy Bolesławca - bo mieszkańcy w większości, naprawdę nie marzą o karierze urzędniczej, ani o prezesowaniu w spółkach . Strasznie się pan obnażył w intencjach.


A ja tam widze ze Małkowski nie tylko o tym pisze. Ciebie akurat to zabolało co moze wiele o tobie pwoiedzieć... Oficjalnie kampanii nie zaczął raczej bo nigdzie tego nie ogłosił, a skoro nie ogłosił to jak ma przedstawiać program? Przypomnę że Malkowski zdobył ostatnio ok 4 tys głosów, a Roman ponad 6 tys. Czyli jednak poparcie ma i bvędzie miał jeszcze większe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zosia niezalogowany
8 września 2017r. o 11:22
Panie Macieju! oj ruszył Pan niewygodny temat. Będzie Pan atakowany i niszczony, ale jeśli zdecyduje się Pan na start i rozwali ten układ to ma pan u mnie dobre wino :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 września 2017r. o 13:23
~~Malkon napisał(a): Panie Małkowski mam wrażenie, że pan uwielbia bić pianę. Był konkurs na dyra II LO mógł się pan do niego zgłosić. Być może ma pan inne pragnienia i aspiracje? Chetnie bym je poznał i ewentualnie poparł.

CHŁOPIE CZEGO TY CHCESZ ? /Do pana Małkowskiego/
powiedz co zrobisz ... chciałbym wiedzieć !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~podatnik niezalogowany
8 września 2017r. o 14:02
~~ napisał(a):
~~Malkon napisał(a): Panie Małkowski mam wrażenie, że pan uwielbia bić pianę. Był konkurs na dyra II LO mógł się pan do niego zgłosić. Być może ma pan inne pragnienia i aspiracje? Chetnie bym je poznał i ewentualnie poparł.

CHŁOPIE CZEGO TY CHCESZ ? /Do pana Małkowskiego/
powiedz co zrobisz ... chciałbym wiedzieć !!!


Nie bój się, masz jeszcze rok czasu i zdążysz się nachapać z moich podatków. Baw się więc :)
A co do konkursu w II LO to tam zdaje się było właśnie po nierozstrzygniętym konkursie powierzenie obowiązków... Komu? wiadomo...
oj będzie pisk za rok...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 września 2017r. o 10:12
~~Korneliusz napisał(a): Pan Maciej, jak widzę,dokonał oficjalnego rozpoczęcia swojej kampanii wyborczej, w którym głównym punktem programu jest "odsunąć Romana od władzy", a główną propozycją dla wyborców: "ja zamiast niego". Panie Macieju, miałem Pana za mądrzejszego człowieka - a pan, od dłuższego czasu jedzie tym samym co PO względem PiS. To pan ma z tym problem, a nie mieszkańcy Bolesławca - bo mieszkańcy w większości, naprawdę nie marzą o karierze urzędniczej, ani o prezesowaniu w spółkach . Strasznie się pan obnażył w intencjach.


POPIERAM TEN GŁOS.
P.Maciuś nie mówi co zrobi,jedynie to chce odsunąć p.Romana od władzy.
Serial "Ranczo" się kłania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rafai niezalogowany
22 września 2017r. o 19:02
I bardzo dobrze. Niech facet rozwali ten układ i pokaże jak rządzili, bo patrząc na tamte wybory miał najlepszy wynik aby to zmienić. Boicie się go i słusznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Boleslaw niezalogowany
12 października 2017r. o 10:45
Cała prawda, a jak konkursy już są to ustawione. Najgorsze, że wszyscy o tym wiedzą, a nikt nic zrobić nie może.a potem kolejny mało inteligentny i bez podstaw zarządzania gruba kasę bierze, ale najważniejsze, że ludzi zna po co kompetencje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski