Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wojciech Smoliński
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Może wreszcie będzie opozycja?
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
23 października 2018r. o 22:57
~~Karminowy Zimowit napisał(a):
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a): nie ma co się tak ''spinać '';)
nie wiem i nie napiszę czy były czy tez nie jakieś ''umowy'' ale zgadzam się z pierwszą częścią wypowiedzi i ''układach i układzikach ''
dlaczego?...przypomnę coś takiego ...


''Co w rodzinie to nie zginie?
..........2014r. godz. 21:12, odsłon: 21296

Najpierw mama-radna głosuje za „pracowniczą prywatyzacją” spółki, a później córka-prezes ją kupuje. Wszystko ok? ''

to fragment z tego forum niewymyślony przez jakiegoś forumowicza ...
co teraz powiesz o ''układach''?

zapewne nie warto ale napiszę ...
wyjątkowo byłem na tych tzw.''wyborach '' i oddałem ten swój ''głos '' na Małkowskiego
skusił mnie tym że obiecał jakiś audyt w tych bolesławieckich spółkach i spółeczkach ...

jak widać nie wszyscy tego chcieli ...;)

Analizujac kampanie wyborcza, zwlaszcza Malkowskiego, pisalem (od zawsze)
ze drugiejtury nie bedzie. W pierwszej wygra Pan Roman. Stalo sie.


A analizowałeś analizatorze, że za PR głosowali w większości ludzie którzy swoją wiedzę czerpią tylko z romanowych mediów i kościelnych pogaduszek po mszy? Walka z układem jest niestety nie równa. Media, finanse i tysiące uzależnionych od władzy pociotków nie dadzą się tak łatwo oderwać od koryta. I oczywiście lata wbijania do ich głów jedynie słusznej opcji władzy. To taki PRL Bolesławiecki. A to że pisałeś od zawsze znaczy, że dobrze wiesz o układach i układzikach i godzisz się z tym. A to z kolei karze przypuszczać, że w tym układzie siedzisz.

Moze i ka(RZ)ze, ale nie mnie . Nie oddalem glosu na Pana Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 października 2018r. o 23:15
czyliwg. tego co piszesz jesteś kimś nowym ...;)
to miasteczko ewidentnie potrzebuje ''przewietrzenia'' bo to co mamy dookoła już nie śmierdzi a wręcz cuchnie ...
tak to widzę
a to że pewni ludzie na stołeczkach ''przyspawali''się do nich od lat jest złe
to rodzi nie tylko kolesiostwo ale tworzy układy korupcyjne i nikt mi nie wmówi że takie coś tu nie istnieje ...
to jest mała mieścina i każdy z urządasów się zna a sztuczna wrogość gubi się kiedy zasiadają do wspólnych biesiad h wycieczek ''integracyjnych ''

to dobrze że dochodzą jacyś nowi ludzie jak Ty ale ...
nawet Eliott Ness sam by nic nie zdziałał gdyby nie miał obok siebie 12 Nieprzekupnych ;)

tu tacy są potrzebni ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
23 października 2018r. o 23:33
falco napisał(a): czyliwg. tego co piszesz jesteś kimś nowym ...;)
to miasteczko ewidentnie potrzebuje ''przewietrzenia'' bo to co mamy dookoła już nie śmierdzi a wręcz cuchnie ...
tak to widzę
a to że pewni ludzie na stołeczkach ''przyspawali''się do nich od lat jest złe
to rodzi nie tylko kolesiostwo ale tworzy układy korupcyjne i nikt mi nie wmówi że takie coś tu nie istnieje ...
to jest mała mieścina i każdy z urządasów się zna a sztuczna wrogość gubi się kiedy zasiadają do wspólnych biesiad h wycieczek ''integracyjnych ''

to dobrze że dochodzą jacyś nowi ludzie jak Ty ale ...
nawet Eliott Ness sam by nic nie zdziałał gdyby nie miał obok siebie 12 Nieprzekupnych ;)

tu tacy są potrzebni ...;)

Twoja wypowiedz jest bledna. Nie jestem nowy. Mieszkam tu od urodzenia. Znam sie jednak na prowadzeniu kampanii wyborczych. Sposob prowadzenia kampanii przez kontrkandydantow Pana Romana nie dawal im absolutnie zadnych szans na zwyciestwo. Dlatego pisalem, ze nie bedzie drugiej tury wyborow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 października 2018r. o 6:24
mieczyku :)
to było do ziemowita....
on pisał że działa w impulsie od dwóch miesięcy

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński
REKLAMAForum Powiatu Tomasza Gabrysiaka