Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na cmentarzu gorzej?
~~Brązowoszara Miesiącznica niezalogowany
27 lutego 2020r. o 14:37
~~Ołowiany Winorośl napisał(a): A ja uważam żę niby temu wielkiemu kończy się okres chorobowego/6 miesięcy/ i dlatego ten temat.Skończ to i wstydu dla rodziny nie przynoś.
Skończyłeś ..?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Jeżówka niezalogowany
27 lutego 2020r. o 18:21
Byłam dziś na cmentarzu i wcale nie jest gorzej fakt nie ma pojemników do segregacji ale te co są wcale nie były przepełnione. Bardziej są widoczne walające się śmieci na ulicach naszego miasta w rowach kartony plastiki itp. Czemu nikt tego nie posprząta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Tytoń niezalogowany
29 lutego 2020r. o 17:45
Jestem na cmentarzu często, nie zgadzam sie z opiniami tej Pani, mam wrażenie że artykuł powstał pod Pana F. A jak pamiętamy był bardzo nieuprzejmym człowiekiem. Obecnie zarządzająca to całkowite przeciwieństwo , ale ludziom nie dogodzi nigdy. Krany zdjęte bo zima, do kontenerów hm działkowcy się dokładali ale nie maja nic sobie do zarzucenia. Trochę rozwagi i rozsądku a nie krytykować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Pięciornik niezalogowany
1 marca 2020r. o 8:23
Drzewa przycięte, trociny pozamiatane, alejki ogarnięte. No tak ... gorzej. Mogło być gorzej. Na szczęście nie jest.
Gratulacje dla pani, która jako pierwsza przeciwstawiła się takiemu traktowaniu ludzi, jakie miało miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Lilia niezalogowany
2 marca 2020r. o 14:24
Ani lepiej, ani gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrązowy Winobluszcz niezalogowany
10 marca 2020r. o 0:51
Jest gorzej toalety są w weekendy zamknięte choć zewnętrzne firma ma je otwierać bo za to ma płacone ale nikt tego nie sprawdza. Zima w tym roku ciepła A nawet koło kaplicy nie ma wody! Zawsze w zimie koło kaplicy wodą była dostępna dla ludzi mimo mrozów. Masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Marek Obrębalski