Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie wymagajmy moralności od polityków
~~Bordowa Szachownica niezalogowany
22 listopada 2018r. o 10:01
jak trzeba, być naiwnym żeby dać się tak zrobić w balona :) że to się tak skończy mógł przewidzieć każdy, bo to było pisowi potrzebne aby przekonać w sejmiku do koalicji bezpartyjnych - więc naszym naiwnym mogli obiecać wszystko - bo i tak wiedzieli że nie będą musieli tego realizować. A że tak Stasik jest tak naiwny i już zaczął liczyć te wspaniałe oferty to naprawdę tylko pokazuje jakim on jest politykiem - jako członek PO złamał wszystkie zasady dla własnego dobra, co więcej wykorzystał wyborców których poglądom się sprzeniewierzył, a teraz szuka moralności u innych.
No proszę cie Bernard.
Ja rozumiem że to go boli bo 5 lat pensji vice plus jakies inne zarządy i diety to kupa kasy....Ale w zyciu liczy się coś więcej jak łatwe pieniądze - zasady czasami też są ważne.
Miał do wyboru brak pensji i zachować twarz, albo dać publicznie d.... za darmo - wybrał to drugie... takie życie - ale pamiętam przed porzednimi wyborami coś o uprawianiu działki - może to mu dobrze zrobi.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Suchodrzew niezalogowany
22 listopada 2018r. o 11:28
Rozliczajmy polityków ze skuteczności. Ot, finalnie przegrany bohater tekstu całkiem niedawno pomstował i wyjaśniał:
"Kiedy próbowałem rozmawiać z moim obecnym zastępcą i naturalnym liderem grupy przyszłych radnych Bezpartyjnych Samorządowców usłyszałem, że to nie on jest dla nas partnerem do rozmowy a prezydent miasta Piotr Roman. Choć było to dla mnie głęboko nienaturalne, że radni którzy dali się poznać jako ludzie bardzo oddani powiatowym sprawom nie mogli zadecydować o przyszłej koalicji"

NIENATURALNE miało być wtrącanie się do rozmów osób spoza kręgu rady powiatowej, a jednocześnie ten sam polityk prowadził rozmowy koalicyjne, w którym zasiadał także "szef" radnego-koalicjanta z którym się fotografował i było "cacy" https://www.bolec.info/zdjecie.php?boleslawiec=22983&typ=11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Dawid Sarbak