Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Notoryczny włamywacz zatrzymany
~Wielbłądzi Gajowiec niezalogowany
28 lutego 2020r. o 21:56
Wszystkich takich gamoni powinni wyłapać. Sam sporo straciłem i... umorzenie. Żenada...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Ognik niezalogowany
28 lutego 2020r. o 22:14
~Wielbłądzi Gajowiec napisał(a): Wszystkich takich gamoni powinni wyłapać. Sam sporo straciłem i... umorzenie. Żenada...

Ukradł część drukarki ,mógł by się do mnie zgłosić dał bym mu całą sprawną .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoczerwona Laurowiśnia niezalogowany
29 lutego 2020r. o 3:52
Wtf!!!!! Owoce buhaaaaaaa !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Szparag niezalogowany
29 lutego 2020r. o 11:28
Nie martw się. Nie przyjdzie ten, to przyjdzie inny. Tekturowe państwo ma nas w poważaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Fasola niezalogowany
1 marca 2020r. o 14:41
~Wielbłądzi Gajowiec napisał(a): Wszystkich takich gamoni powinni wyłapać. Sam sporo straciłem i... umorzenie. Żenada...


To jest policja w tej g#wnianej socjalistycznej ubogiej Europie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasty Rącznik niezalogowany
1 marca 2020r. o 21:54
za kradziez owocow grozi mu do 8lat, a za 150 porcji narkotykow grozi do 3lat... co za bezmozg wymyslil to prawo? a moze byl glodny a wy juz go do wiezienia chcecie za jedzenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawa Trytoma niezalogowany
4 marca 2020r. o 13:08
Chcę tylko przypomnieć, że Zbigniew Ziobro odpowiada za stan prawa w Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Wojciech Smoliński