Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
BolecFORUM Nowy temat

Oferujemy bardzo korzystną Kartę Kredytową bez zaświadczeń.

4543
#ocim18 nieaktywny
26 października 2014r. o 12:22
A tego że trzeba wpłacić pewną kwotę to już nie dodali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21887
#Maralt nieaktywny
26 września 2019r. o 13:16
Na ale co to za karta??? Skasowane? To jakaś reklama była.

Chciałem wziąć właśnie kartę kredytową Citi Handlowy https://antyhaczyk.blogspot.com/2018/02/karta-kredytowa-bez-oplat-city-simplycity.html z promocją Morele voucher na 400 zł miałabo być niby do grudnia, to sobie odłożyłem ten temat w czasie, bo akurat na urlop wyjeżdżałem. Wraca nigdzie nie ma są różne kampanie kart CitiBank, ale tej nie ma nigdzie, gdzie nie kliknę to linki i reklamy nie działają, a na stronie Citi Handlowy też nic niema. To jak to jest, że bank podaje datę obowiązywania promocji i nagle potem promocja znika.

Może ktoś gdzieś widział jeszcze aktywną? Chodzi mi dokładnie o reklamę karty kredytowej Citi Hadnlowy z bonem 400 zł na Morele.net. Będę kupował komputer i te 400 zł to jednak sporo.


Dopisane 26.09.2019r. o godz. 13:16:

Te kampanie się nie pojawiają na stronie Citi Bank Handlowy one są na jakichś innych strona i trzeba było się rejestrować w akcji promocyjnej czy coś takiego. Jakby ktoś gdzieś widział jeszcze aktywną to będę wdzięczny za informację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.