Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po szoku na PSZOKu w Nowogrodźcu
~Płowobrązowy Ligustr niezalogowany
24 sierpnia 2019r. o 14:27
Brawo, to faktycznie jest skuteczność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowata Kosodrzewina niezalogowany
24 sierpnia 2019r. o 15:26
Szkoda tylko, że trzeba interweniować w tak oczywistych sprawach jak opróżnianie kontenerów. Zachęcam wycieczki na wykopane kosze na ul. Asnyka w Nowogrodźcu. Tam tez panuje wieczny koniec świata, ale inna bajka, bo to przez firmy, które zamiast płacić śmieci przywiożą je tam busami. Juz mam galerie zdjęć firm. Zajme się tym osobiscie, bo u nas nie ma od tego ludzi. Straż miejska istnieje tylko na papierku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Krokus niezalogowany
24 sierpnia 2019r. o 20:10
~Kasztanowata Kosodrzewina napisał(a): Szkoda tylko, że trzeba interweniować w tak oczywistych sprawach jak opróżnianie kontenerów. Zachęcam wycieczki na wykopane kosze na ul. Asnyka w Nowogrodźcu. Tam tez panuje wieczny koniec świata, ale inna bajka, bo to przez firmy, które zamiast płacić śmieci przywiożą je tam busami. Juz mam galerie zdjęć firm. Zajme się tym osobiscie, bo u nas nie ma od tego ludzi. Straż miejska istnieje tylko na papierku

Straż miejska działa jako kurierzy burmistrza ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Mydlnica niezalogowany
24 sierpnia 2019r. o 20:48
W tym miesiącu wywoziłam tam obcięte tuje no i oczywiści wróciłam z pełnymi worami bo pojemniki pełne. Bałagan był straszny. Według mnie ten człowiek z samochodu, który tam siedzi powinien więcej działać, informować władze miasta. Ale brawo, że ktoś odważny zainterweniował i dobrze się skończyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarny Krokus niezalogowany
24 sierpnia 2019r. o 20:50
Takich miejsc gdzie jest syf w Gminie Nowogrodziec jest wiele ,śmieci walają się tonami a władze mają klapki na oczach albo udają ,że nie widzą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
25 sierpnia 2019r. o 6:50
[img=1566708589_8sat80s.png]

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniały Bukszpan niezalogowany
25 sierpnia 2019r. o 6:52
I prawidłowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Aksamitka niezalogowany
25 sierpnia 2019r. o 10:35
Patrząc na placyk PSZOK-u można odnieść wrażenie, że administrujący tym placem nie mają wyobraźni. Powinno tam być kilkakrotnie większa ilości pojemników w tym i dużych otwartych kontenerów na duże "gabaryty" i nie byłoby bałaganu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo