Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pogoda i Sarbak kandydują do Sejmu RP
~Żółty Szafirek niezalogowany
17 sierpnia 2019r. o 10:35
Błąd nie błąd jak trzeba wydrukują nowe stać ich w końcu nie ich pieniądze a ciemny głupi naród łyka wszystko,przed wyborami powinny pojawić się darmowe tabletki na głupotę polaczkow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Powojnik niezalogowany
17 sierpnia 2019r. o 18:21
~Rdzawobrunatna Porzeczka napisał(a): Ale że tego z placu nie wzięli. Przecież zaraz byłby spadek poparcia o 20 %


Masz na myśli Paździerza :):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowa Liatra niezalogowany
20 sierpnia 2019r. o 0:36
Ostatnio głosowałem na PiS, a w tym roku zagłosuję na Konfederację Wolność i Niepodległość.
Mimo to, że nie podoba mi się ten chory Korwin.
Głos ma ode mnie kandydat od Marka Jakubiaka tj. Federacja dla Rzeczypospolitej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja niezalogowany
20 sierpnia 2019r. o 8:04
~~Karmazynowa Liatra napisał(a): Ostatnio głosowałem na PiS, a w tym roku zagłosuję na Konfederację Wolność i Niepodległość.
Mimo to, że nie podoba mi się ten chory Korwin.
Głos ma ode mnie kandydat od Marka Jakubiaka tj. Federacja dla Rzeczypospolitej.


Szkoda tylko że tak mało jest jeszcze ludzi trzeźwo myślących i wciąż wybierają okrągłostołowych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Psianka niezalogowany
20 sierpnia 2019r. o 10:32
Na profilu Pana Dawida jest już tablica kandydatów bez błędu w jego nazwisku, przy odrobinie dobrej woli można by zamienić to zdjęcie w publikacji. A tak z innej strony, to - gdy ktoś chce zagłosować na PiS - niech głosuje na "naszych" kandydatów. Pewnie nie dostaną się do Sejmu, bo pozycje na liście mają z gatunku tych "mało biorących", ale miło będzie, gdy dostaną przyzwoitą ilość głosów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 11:02
A ja myślę, że nieduża szansa na bolesławieckiego posła jednak istnieje!
Pis jest ciągle na fali wznoszącej, a bolesławianie nie mają powodu, by głosować na obcych! Tym bardziej, że poseł byłby bardziej nasz, niż PISu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Marek Obrębalski