Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad tysiąc osób na skwerze Niepodległości
~~Rudozłota Choina niezalogowany
12 listopada 2019r. o 19:45
Panie Kazimiertzu jak metode zes pan zastosowal doliczajac sie tego ponad tysiaca. W Wachacku stosowano metode kola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Choina niezalogowany
12 listopada 2019r. o 19:48
Panie Kazimiertzu jak metode zes pan zastosowal doliczajac sie tego ponad tysiaca. W Wachacku stosowano metode kola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Rokitnik niezalogowany
12 listopada 2019r. o 21:07
metoda?...żadna metoda...
obiektyw szerokokątny który ja stosuję przy fotkach panoramicznych...
ma się wtedy '''głęboką perspektywę ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Zimowit niezalogowany
12 listopada 2019r. o 21:55
~~Różowoczerwony Plektrantus napisał(a): Byłam ,widziałam. Kto tam naliczył PONAD 1000 odób

Byłem. Widziałem. Nie liczyłem. Było dużo ludzi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Ambrowiec niezalogowany
12 listopada 2019r. o 23:15
W Zgorzelcu w pięknej hali 2000 osób i koncert zorganizowany przez szkołę muzyczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
15 listopada 2019r. o 11:03
https://www.tvn24.pl/ihor-kolomojski-w-wywiadzie-dla-new-york-times,985553,s.html


Zachód zdradził Ukrainę zdradzi i Polskę i kraje bałtyckie
Rosyjskie czołgi pod Warszawą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
15 listopada 2019r. o 11:23
Kazimierz chodził przecież z kamerą i liczył ludzi. Sam to widziałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA Anna Zug!