Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prawie trzeźwa Osiecznica
~Czarnobrązowy Kosaciec niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 10:07
Ja bym powiedział że aż jeden został zatrzymany. Czy o zatrzymanym mordercy, też napiszecie że tylko jeden był? O tego jednego za dużo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Nasturcja niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 11:51
Prawda. Ale jak zatrzymują zwykle trzech lub czterech, to ten tylko 1 aż cieszy. W dobrą stronę to idze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Konwalia niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 15:41
Ludzie pod wpływem alkoholu powodują około 5 % całej liczby wypadków. Moim zdaniem nie warto niszczyć komuś życia za jakieś 0,6 promila. To jest totalna głupota ale w tym kraju nic nie jest dobrze przemyślane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Konwalia niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 15:47
Ludzie pod wpływem alkoholu powodują około 5 % całej liczby wypadków. Moim zdaniem nie warto niszczyć komuś życia za jakieś 0,6 promila. To jest totalna głupota ale w tym kraju nic nie jest dobrze przemyślane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pożółkły Tytoń niezalogowany
2 grudnia 2020r. o 18:29
~~Jaskrawoczerwona Konwalia, nikomu źle nie życzę ale wyobraź sobie że typ co ma 0,5 czy 0,6 (czyli wg. twojej logiki nic) zabija kogoś ci bliskiego. Jak wtedy reagujesz? Jest takie urządzenie jak alkogogle. Używałem. Zmieniłem zdanie. Sprawdzałem od 0,3 do 3 promili. Uwierz ze 0,6 to dużo mimo że wydaje się że to nic. To tylko trzy piwa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!