Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Wojciech Smoliński
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przebaczamy i prosimy o wybaczenie
2161
#fobiak nieaktywny
21 listopada 2018r. o 13:47
ty nawet nie wiesz co napisales a napisales bzdety, dlatego wkleilem tobie linka dla malo kumatych, liberalizm, chrzescijanstwo i marksizm maja ze soba duzo wspolnego, odrzucaja narodowosc, nacjonalizm chca zawladnosc swiatem. a to czy jezus byl pierwszym komunista nie da sie udowodnic ale da mu sie wiele z marksizmu przypisac i sa tacy, ktorzy to robia to nie ja to wymyslilem bo nie mam takiej wiedzy. ale naleze do tych ktorzy twierdza, ze jezus byl pierwszym komunista. jesli on byl to dlaczego ja nie mam byc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
21 listopada 2018r. o 14:47
fobiak napisał(a): ty nawet nie wiesz co napisales a napisales bzdety, dlatego wkleilem tobie linka dla malo kumatych, liberalizm, chrzescijanstwo i marksizm maja ze soba duzo wspolnego, odrzucaja narodowosc, nacjonalizm chca zawladnosc swiatem. a to czy jezus byl pierwszym komunista nie da sie udowodnic ale da mu sie wiele z marksizmu przypisac i sa tacy, ktorzy to robia to nie ja to wymyslilem bo nie mam takiej wiedzy. ale naleze do tych ktorzy twierdza, ze jezus byl pierwszym komunista. jesli on byl to dlaczego ja nie mam byc.

Ależ bełkot. "Nie da się udowodnić że Jezus był komunistą, ale ja twierdzę że był pierwszym komunistą." Tak można streścić, co napisałeś. Nie masz wiedzy to po prostu nie udawaj że ją masz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
21 listopada 2018r. o 18:22
~~Amarantowa Diaskia napisał(a):
fobiak napisał(a):
Ależ bełkot. "Nie da się udowodnić że Jezus był komunistą, ale ja twierdzę że był pierwszym komunistą." Tak można streścić, co napisałeś. Nie masz wiedzy to po prostu nie udawaj że ją masz.


doopku, wiedzy sie nie da udawac, napisalem wyraznie, ze jej nie mam to nie wmawiaj mi, ze ja udaje, chyba robisz to dlatego bo chcesz abym ja posiadal bo nie masz sie do kogo zwrocic a nie chcesz wyjsc na gloopka udajac, ze nim nie jestes. jezus byl piewszym komunista, koniec, kropka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
22 listopada 2018r. o 10:47
fobiak napisał(a): ty nawet nie wiesz co napisales a napisales bzdety, dlatego wkleilem tobie linka dla malo kumatych, liberalizm, chrzescijanstwo i marksizm maja ze soba duzo wspolnego, odrzucaja narodowosc, nacjonalizm chca zawladnosc swiatem. a to czy jezus byl pierwszym komunista nie da sie udowodnic ale da mu sie wiele z marksizmu przypisac i sa tacy, ktorzy to robia to nie ja to wymyslilem bo nie mam takiej wiedzy. ale naleze do tych ktorzy twierdza, ze jezus byl pierwszym komunista. jesli on byl to dlaczego ja nie mam byc.


To jest durne gołosłowie.
Ja i ty mamy wspólną ze sobą tabliczkę mnożenia. Jest to równie prawdziwe jak twoje "wspólne" cechy!
Zapomniałeś , niestety, o wymienionych WYKLUCZAJĄCYCH SIĘ wzajemnie SPRZECZNOŚCIACH!
W d.pie byłeś, g.wno widziałeś i g.wno wiesz.
I tę prawdę nieustannie próbujesz utopić w grafomańskiej powodzi pustej pisaniny!

PS
Nie jestem ciekaw jak zamierzasz dowieść , że Chrystus nie tworząc struktur, nie wchodząc do ziemskich urzędów mógł dążyć do panowania nad światem (zwłaszcza, że wyraźnie wielokrotnie powtarzał, że świat ma skłonność do zła i przeciwstawiał chrześcijan światu!).
Skoro ciągle dowodzisz że woda jest sucha ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 listopada 2018r. o 11:46
przeciez panuje od 2000 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo