Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz nagrywa wszystkie rozmowy
~~Kawowy Tojad niezalogowany
15 września 2019r. o 13:50
~~Brunatnofioletowa Werbena napisał(a):

Poinformować o nagrywaniu musisz, i twój rozmówca ma prawo nie kontynuować rozmowy. Tyle w temacie, tak wiec nagrywanie rozmowy nawet z urzędnikiem bez informacji tym do prawilnych nie należy... Ps. Przecież urząd informuje podczas rozmowy, że rozmowa jest nagrywana, więc czemu Ty chcesz nagrywać bez informowania?!?! Gdzie tu wzajemność wg Ciebie?!?!


Rozmawiam z urzędnikiem który powinien mieć uczciwość na pierwszym miejscu.
Urzędnik nie jest osobą prywatną, urzędnikowi płacę pensję z moich podatków.
Dlaczego mam pytać go o zgodę na nagrywanie rozmowy służbowej o mnie (bo to ja dzwonię)? Przecież nie dzwonię w sprawie urzędnika tylko swojej a urzędnik przecież jest uczciwy w swoich posunięciach, więc dlaczego muszę go pytać o zgodę?
Ma coś do ukrycia że się boi?

Mylisz osobę publiczną w pracy z osobą prywatną w domu, mój interes z jego interesem.
Urzędnicy jawnie się zabezpieczają przed petentem ale petent nie może się zabezpieczyć bo rozmowa nie będzie kontynuowana bez zgody urzędnika i nic nie załatwię, a jak nie załatwię to wlepi mi karę.
Widzisz różnicę??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Cis niezalogowany
15 września 2019r. o 22:45
Czy nagrano rozmowy urzędników w sprawie placu na ul. Łokietka ??? Wątpię .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński