Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rękawice egzaminacyjne na prawko
~Ciemnożółta Scewola niezalogowany
21 października 2020r. o 17:57
Pół metra od siebie to nie zarażają się w elce? Autobusy, szkoły, siłownia zarazę się a elka nie fenomen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Pragnia niezalogowany
21 października 2020r. o 19:17
Bernard napisał(a):
~~Ognistorudy Pomidor napisał(a):
~Pistacjowy Zaślaz napisał(a): Super pomysł.


że co? trzeba być super tępakiem, żeby nie wiedzieć które to lewo a które prawo...i sprawiedliwość:D


Trzeba być super tępakiem, żeby obrażać ludzi, którzy mają problem z kierunkami. A mnóstwo ludzi je ma.


Supertepakiem trzeba byc, b być na tyle dorosłym, by zdawac na prawo jazdy i nie móc się przez te wszystkie lata nauczyc, gdzie jest na lewo, a gdzie na prawo!

I druga sprawa - wszyscy kursanci dostają tę samą parę rękawic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Miesiącznica niezalogowany
22 października 2020r. o 10:22
Nie odróżniam prawej od lewej i wcale mi to nie potrzebne. W szkole byłam zawsze ze średnią powyżej 5,0 i prawa ani lewa strona nie robiła tu różnicy. Nie da się tego NAUCZYĆ. Poza tym jadąc gdziekolwiek nie używam w życiu skręcania w prawo czy ,ewo, a skręcania na Wrocław, na Jelenią itd. Jadę do celu, a nie w kierunku. Uważam że nazwanie mnie tępakiem pomimo znajomości 4 języków w tym japońskiego jest obrazą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Forsycja niezalogowany
22 października 2020r. o 10:50
~~Złocistobrązowa Miesiącznica napisał(a): Nie odróżniam prawej od lewej i wcale mi to nie potrzebne. W szkole byłam zawsze ze średnią powyżej 5,0 i prawa ani lewa strona nie robiła tu różnicy. Nie da się tego NAUCZYĆ. Poza tym jadąc gdziekolwiek nie używam w życiu skręcania w prawo czy ,ewo, a skręcania na Wrocław, na Jelenią itd. Jadę do celu, a nie w kierunku. Uważam że nazwanie mnie tępakiem pomimo znajomości 4 języków w tym japońskiego jest obrazą.


Nie myl inteligencji z wykształceniem..... Prosty chłop / rolnik/ robotnik itd., nie musi być wykształcony ale może być bardzo inteligentny i odwrotnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
24 października 2020r. o 9:40
~~Ziemistoszara Forsycja napisał(a):
~~Złocistobrązowa Miesiącznica napisał(a): Nie odróżniam prawej od lewej i wcale mi to nie potrzebne. W szkole byłam zawsze ze średnią powyżej 5,0 i prawa ani lewa strona nie robiła tu różnicy. Nie da się tego NAUCZYĆ. Poza tym jadąc gdziekolwiek nie używam w życiu skręcania w prawo czy ,ewo, a skręcania na Wrocław, na Jelenią itd. Jadę do celu, a nie w kierunku. Uważam że nazwanie mnie tępakiem pomimo znajomości 4 języków w tym japońskiego jest obrazą.


Nie myl inteligencji z wykształceniem..... Prosty chłop / rolnik/ robotnik itd., nie musi być wykształcony ale może być bardzo inteligentny i odwrotnie.


o to to to....co z tego, ze nauczyłaś się 4 języków...znaczy masz dobrą pamięć, a to wcale nie świadczy o wysokiej inteligencji...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMA Dawid Sarbak