Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Reumatolog Jerzy Litkowiec w Stomadencie
~Paliowa Inkarwilla niezalogowany
20 lutego 2020r. o 22:24
Czarna Gęsiówka dzięki serdeczne za informacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Acidantera niezalogowany
20 lutego 2020r. o 22:48
polecam dr Dłużyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Motylek niezalogowany
23 lutego 2020r. o 7:43
Ja mam reumatyzm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Trzmielina niezalogowany
23 lutego 2020r. o 19:52
~~Jasnolawendowy Motylek napisał(a): Ja mam reumatyzm.

Jeżeli masz reumatyzm to PAN Litkowiec na pewno ci pomoże .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 11:14
Nie polecam, słaby lekarz wg mnie. Nie zapoznał się z dokumentacją medyczną, konsultacja trwałą ok 3 min, bez badania. Lekarz wszystko robił w pośpiechu. Strata kasy i czasu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 11:59
~~Marek napisał(a): Nie polecam, słaby lekarz wg mnie. Nie zapoznał się z dokumentacją medyczną, konsultacja trwałą ok 3 min, bez badania. Lekarz wszystko robił w pośpiechu. Strata kasy i czasu

Ja miałem straszne bóle w nadgarstkach ,doktor Litkowiec dał mi 2 zastrzyki i ból ustąpił.Natomiast jak byłem na Komuny Paryskiej to neurolog nic mi nie przepisał przeciw bólowego tylko zalecił mi rehabilitację na NFZ z terminem za 10 miesięcy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Kolendra niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 22:43
~~123 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marek napisał(a): Nie polecam, słaby lekarz wg mnie. Nie zapoznał się z dokumentacją medyczną, konsultacja trwałą ok 3 min, bez badania. Lekarz wszystko robił w pośpiechu. Strata kasy i czasu

Ja miałem straszne bóle w nadgarstkach ,doktor Litkowiec dał mi 2 zastrzyki i ból ustąpił.Natomiast jak byłem na Komuny Paryskiej to neurolog nic mi nie przepisał przeciw bólowego tylko zalecił mi rehabilitację na NFZ z terminem za 10 miesięcy .
Tak, dał ci zastrzyki przeciwbólowe a za chwilę ból znowu się pojawi. Trzeba leczyć przyczynę a nie skutek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo