Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skarga na bolesławiecką parafię
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
26 września 2020r. o 22:37
qwax_ napisał(a):
~~Izabelowa Bylica napisał(a):
Twoje prawo do masturbacji nikogo nie obchodzi. Nie masz kobiety bo żadna cie nie chce.

Sprowadzanie dyskusji do rynsztoka uważasz zapewne za zabawne?


SPROWADZANIE DYSKUSJI DO ZADAWANIA IDIOTY.CZNYCH PYTAŃ UWAŻASZ ZA ZABAWNE?
piszesz nadal za szybko ...;)
myśl co piszesz nie poddając się niezdrowym podnietom...;)


''horsuku''?
co to za słowny ''potworek''? :]
CZY TEŻ PROBLEM W TYM ZE MASZ JEDNĄ RĘKĘ ZAJĘTĄ" :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
26 września 2020r. o 22:46
~~Morelowy Liliowiec napisał(a):
''horsuku''?
co to za słowny ''potworek''? :]
CZY TEŻ PROBLEM W TYM ZE MASZ JEDNĄ RĘKĘ ZAJĘTĄ" :]

Oj nie czepiaj się literówek, HORUSKU :) Myślisz, że jak piszesz spod tyldy, to cie nikt nie pozna??
A dwa: od tego "reklamowania" viagry naprawdę ci całkiem na łeb siadło - odpowiesz w końcu po co zamieszczałeś te posty ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
26 września 2020r. o 22:58
qwax_ napisał(a):
~~Morelowy Liliowiec napisał(a):
''horsuku''?
co to za słowny ''potworek''? :]
CZY TEŻ PROBLEM W TYM ZE MASZ JEDNĄ RĘKĘ ZAJĘTĄ" :]

Oj nie czepiaj się literówek, HORUSKU :) Myślisz, że jak piszesz spod tyldy, to cie nikt nie pozna??
A dwa: od tego "reklamowania" viagry naprawdę ci całkiem na łeb siadło - odpowiesz w końcu po co zamieszczałeś te posty ;)


ja się ''czepiam''?
a ty?
zadajesz dziecinne wręcz pytania ...dziecinne bo zdroworozsądkowo myślący człowiek wie co tym chciałem pokazać adminom...
oni jak ty...bezrefleksyjnie podeszli do problemu i najprostszym a zarazem najgłupszym ''wyjściem'' było zablokowanie użytkownika...

a ''reklamowanie'' trwa w najlepsze ...tyle że już nie ma ''tasiemców'' ...hahaha

a spróbuj ty zareklamować jakiś powiedzmy hotel lub ośrodek w każdym temacie ...;)
zaraz wkroczy ''mordorator'' lub ''powód Kazimierz'' i napisze ...-SPAM - hahaha

nadal nie kumasz dzieciaku?...
a więc to tobie ''na łeb siadło'' :]

A TERAZ ŁAPKI NA KOŁDERKĘ I ŚPIJ ...:]
ja idę ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
27 września 2020r. o 10:02
~~Morelowy Liliowiec napisał(a):
zadajesz dziecinne wręcz pytania ...dziecinne bo zdroworozsądkowo myślący człowiek wie co tym chciałem pokazać adminom...
oni jak ty...bezrefleksyjnie podeszli do problemu i najprostszym a zarazem najgłupszym ''wyjściem'' było zablokowanie użytkownika...

Tłumaczenie "logiczne" niczym u rasowego polityka ;)
Szkoda tylko, że po "omyłkowym" ;) wrzucenie tych postów, schowałeś się wystraszony do norki na wiele dni.
Ale po pewnym czasie (gdzie udzielałaś się tylko na fejsie) zobaczyłeś zaskoczony, że praktycznie nikogo nie zainteresowały te twoje "posty" i nie wybuchł żaden lokalny skandal. Okazało się, że nikt nie uważa cię za "lokalnego celebrytę", może co najwyżej za lokalnego błazna ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
27 września 2020r. o 10:56
Sprawa ma swój dalszy ciąg - szczegóły tutaj: https://www.bolec.info/informacje/aktywista-sie-pomylil-i-przeprasza-parafie-25309.html

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 września 2020r. o 14:34
qwax_ napisał(a):
~~Morelowy Liliowiec napisał(a):
zadajesz dziecinne wręcz pytania ...dziecinne bo zdroworozsądkowo myślący człowiek wie co tym chciałem pokazać adminom...
oni jak ty...bezrefleksyjnie podeszli do problemu i najprostszym a zarazem najgłupszym ''wyjściem'' było zablokowanie użytkownika...

Tłumaczenie "logiczne" niczym u rasowego polityka ;)
Szkoda tylko, że po "omyłkowym" ;) wrzucenie tych postów, schowałeś się wystraszony do norki na wiele dni.
Ale po pewnym czasie (gdzie udzielałaś się tylko na fejsie) zobaczyłeś zaskoczony, że praktycznie nikogo nie zainteresowały te twoje "posty" i nie wybuchł żaden lokalny skandal. Okazało się, że nikt nie uważa cię za "lokalnego celebrytę", może co najwyżej za lokalnego błazna ;)


: )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
27 września 2020r. o 14:47
qwax_ napisał(a):
~~Morelowy Liliowiec napisał(a):
zadajesz dziecinne wręcz pytania ...dziecinne bo zdroworozsądkowo myślący człowiek wie co tym chciałem pokazać adminom...
oni jak ty...bezrefleksyjnie podeszli do problemu i najprostszym a zarazem najgłupszym ''wyjściem'' było zablokowanie użytkownika...

Tłumaczenie "logiczne" niczym u rasowego polityka ;)
Szkoda tylko, że po "omyłkowym" ;) wrzucenie tych postów, schowałeś się wystraszony do norki na wiele dni.
Ale po pewnym czasie (gdzie udzielałaś się tylko na fejsie) zobaczyłeś zaskoczony, że praktycznie nikogo nie zainteresowały te twoje "posty" i nie wybuchł żaden lokalny skandal. Okazało się, że nikt nie uważa cię za "lokalnego celebrytę", może co najwyżej za lokalnego błazna ;)



SZUKASZ LOGIKI U INNYCH A Z WŁASNĄ MASZ POWAŻNE PROBLEMY...
nie było żadnego ''omyłkowego'' wrzucania postów i ta twoja ''interpretacja'' jest równie śmieszna jak ty ...
ja nigdzie się nie chowałem i nie chowam ...pisałem tak jak piszę i dzisiaj ...
gdybym chciał coś zmienić nie nadążałbyś za mną ...reset routera to kwestia kilku chwil...;)

posty na fejsie?
a co ja tam pisałem?...zrobiłem kilka zrzutów ekranu i kilka wpisów by pokazać adminom że ja się nie zmieniam ...
jak tam ?....nadal mnie obserwujesz na fb?....kiedy ostatni wpis?....;)

fantazjując więc tutaj , robisz się więc tutaj nie tyle błaznem co głupcem...:]

widzisz jak twój wpis uradował innego?
nawet się ucieszył ...;)...macie wiele wspólnego...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
27 września 2020r. o 17:04
młodzi, wykształceni z wielkich miast w akcji.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!