Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierć na drodze
~~Jasnoróżowy Krokus niezalogowany
20 września 2019r. o 21:53
~~Cynamonowa Tawułka napisał(a): szczęście w nieszczęściu to to, że nikogo nie zabił
a zabił się na własne ''życzenie''

Dlaczego tak sądzisz byłeś widziałeś ? a może wystrzeliła opona lub zablokowało jedno koło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Zawilec niezalogowany
20 września 2019r. o 22:23
a może warto posłuchać ludzi znających go a ci nie raz widzieli jak typek szalał na drodze
to oni najlepiej wiedzą z jakiego powodu wcześniej spadł z pewnego mostu
napiszesz że tam też złapał ''wystrzał''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Bieluń niezalogowany
20 września 2019r. o 23:23
~Szaroczarna Bylica napisał(a): Zawistne suk.. zawsze będą Kocham Bolec.Info i* standard dla takich ludzi wszystkiego nie najlepszego życzę. Trzymaj się tam dawidku z czasem wszyscy się tam spodkam [*]



Spotkam piszemy przez "t"nie "d"....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnawa Pysznogłówka niezalogowany
21 września 2019r. o 3:06
Wiecie co Ludziska co po niektórzy powinni szczerze mówiąc dostać w ryj tu za posty nie dość że chłopak nie zyje i fujara jjj w to z jakiej przyczyny fakt jest jeden stała się tragedia i młody człowiek na starcie swojego życia już odszedł zamiast kur....wo zamknąć jape jeśli cię nie stać na odrobinę współczucia to wypisuje jaki to on beeee a ty jeden z drugim to co takie kur.....wa ideały z was są ???? Spójrz szmatki w lustro najpierw i zadaj sobie to pytanie ale Domniemam ze jesteś taka wszą ze dla ciebie samego ty jesteś wspaniały z całego serca wam życzę tym ...ą co wypisują tu popi...erdolone posty żeby was dotknęła krzywda która was zmieni i zaboli tak mocno ze zaczniesz myśleć o samobójstwie i takiego ściera nie mam litości żadnej kur....wa Je...ba...na polską patologia znałem tego chłopaka i lubiłem a to jaki był to wiedza tylko ci co go poznali i akceptowalny za to jaki jest a ty jaki jesteś ???? Albo inaczej jaki byś chciał być jak się wykoleisz na drugą stronę !!!!!?????

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Aster niezalogowany
21 września 2019r. o 20:20
Uważaj żeby twoje życzenia nie obróciły się przeciwko tobie. I daruj sobie bycie kręgosłupem moralnym narodu. Niestety za kierownicą świętoszkiem nie był , spotkało go co go spotkało, co było przyczyną ustalą organy śledcze. Tragedia dla rodziny kiedy rodzice chowają dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Winnik niezalogowany
23 września 2019r. o 13:35
~Błękitnawa Pysznogłówka napisał(a): Wiecie co Ludziska co po niektórzy powinni szczerze mówiąc dostać w ryj tu za posty nie dość że chłopak nie zyje i fujara jjj w to z jakiej przyczyny fakt jest jeden stała się tragedia i młody człowiek na starcie swojego życia już odszedł zamiast kur....wo zamknąć jape jeśli cię nie stać na odrobinę współczucia to wypisuje jaki to on beeee a ty jeden z drugim to co takie kur.....wa ideały z was są ???? Spójrz szmatki w lustro najpierw i zadaj sobie to pytanie ale Domniemam ze jesteś taka wszą ze dla ciebie samego ty jesteś wspaniały z całego serca wam życzę tym ...ą co wypisują tu popi...erdolone posty żeby was dotknęła krzywda która was zmieni i zaboli tak mocno ze zaczniesz myśleć o samobójstwie i takiego ściera nie mam litości żadnej kur....wa Je...ba...na polską patologia znałem tego chłopaka i lubiłem a to jaki był to wiedza tylko ci co go poznali i akceptowalny za to jaki jest a ty jaki jesteś ???? Albo inaczej jaki byś chciał być jak się wykoleisz na drugą stronę !!!!!?????

Uwazaj, bo slowa potrafia wrocic, taki dobry/a kolega/zanka byles? ze kolega zabil sie? Moze i byl dobry, ale jak zachowywal sie na drodze kazdy dobrze widzial. Nikt nikomu smierci nie zyczy, ale niestety w tym przypadku bylo to do przewidzenia. Jedynie dobrze, ze nie zginal ktos jeszcze. Szkoda chlopaka, ale niestety taki wybral los.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Daglezja niezalogowany
23 września 2019r. o 14:13
~Błękitnawa Pysznogłówka napisał(a): Wiecie co Ludziska co po niektórzy powinni szczerze mówiąc dostać w ryj tu za posty nie dość że chłopak nie zyje i fujara jjj w to z jakiej przyczyny fakt jest jeden stała się tragedia i młody człowiek na starcie swojego życia już odszedł zamiast kur....wo zamknąć jape jeśli cię nie stać na odrobinę współczucia to wypisuje jaki to on beeee a ty jeden z drugim to co takie kur.....wa ideały z was są ???? Spójrz szmatki w lustro najpierw i zadaj sobie to pytanie ale Domniemam ze jesteś taka wszą ze dla ciebie samego ty jesteś wspaniały z całego serca wam życzę tym ...ą co wypisują tu popi...erdolone posty żeby was dotknęła krzywda która was zmieni i zaboli tak mocno ze zaczniesz myśleć o samobójstwie i takiego ściera nie mam litości żadnej kur....wa Je...ba...na polską patologia znałem tego chłopaka i lubiłem a to jaki był to wiedza tylko ci co go poznali i akceptowalny za to jaki jest a ty jaki jesteś ???? Albo inaczej jaki byś chciał być jak się wykoleisz na drugą stronę !!!!!?????


Co to za bełkot? Co ty gościu bierzesz? Poziom umysłowy widzę dno i wodorosty. Przestańcie dzieci ćpać i jeździć jak idioci to będziecie żyć. I inni też będą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatna Celozja niezalogowany
23 września 2019r. o 15:16
Jakby przestrzegał prawa to by żył. Dobrze że nikogo ze sobą nie zabrał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!