Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierć przyszła bardzo szybko
~Mlecznobiała Abelia niezalogowany
15 kwietnia 2018r. o 8:06
A to dziady.A powinni z babci zrobić nastolatkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska Kufea niezalogowany
15 kwietnia 2018r. o 8:28
~Mlecznobiała Abelia napisał(a): A to dziady.A powinni z babci zrobić nastolatkę.

Wyrazy współczucia dla rodziny :( a idio.tami się nie przejmujcie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mysa Czubatka niezalogowany
15 kwietnia 2018r. o 15:09
co do recepcji podzielam zdanie przedmowcow te babska to dramat a ta z tymi diklejanymi rzęsami i wywraca falami jak starsza pani nie doslyszy patologia blondyna z radarami chamska i opryskliwa i ta wygolona z kita z wiecznie skwaszona mina.. Drogie Panie do pracy ludźmi się nie nadajecie niestety... Takie moje wrażenie po wizycie w tej rejestracji może Panie trzeba na badania wysłać do psychologa żeby ocenić czy mogą z ludźmi pracować i koniecznie szkolenie z obsługi w recepcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Hortensja niezalogowany
16 kwietnia 2018r. o 7:18
Jeden wniosek bardzo prosty leczyc sie poza tym szpitalem,Lwowek,Luban ,Zgorzelec,Lubin,Zdrowia zycze,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Rojnik niezalogowany
16 kwietnia 2018r. o 11:20
~Mysa Czubatka napisał(a): co do recepcji podzielam zdanie przedmowcow te babska to dramat a ta z tymi diklejanymi rzęsami i wywraca falami jak starsza pani nie doslyszy patologia blondyna z radarami chamska i opryskliwa i ta wygolona z kita z wiecznie skwaszona mina.. Drogie Panie do pracy ludźmi się nie nadajecie niestety... Takie moje wrażenie po wizycie w tej rejestracji może Panie trzeba na badania wysłać do psychologa żeby ocenić czy mogą z ludźmi pracować i koniecznie szkolenie z obsługi w recepcji


weź pod uwage że tam każdy kto przychodzi to od razu miałczy że kolejki że numerki że to że tamto , panie z rejestracji całkiem miłe , ja załatwiłam swoją sprawę bardzo szybko i przyjemnie ale nie pytam o to co mam przed nosem napisane , dają karteczki gdzie napisane jest jak KROWIE na rowie co , gdzie , po co i o której .Do tego masa ludzi którzy podchodzą do rejestracji i opowiadają historię choroby swojej i sąsiadów zamiast konkretów , nie zazdroszczę pracy , miejscie ludzie czasem więcej zrozumienia dla tych Pań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staroróżowa Budleja niezalogowany
16 kwietnia 2018r. o 22:50
https://m.youtube.com/watch?v=80p1BirJ_Ww
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
18 kwietnia 2018r. o 11:00
https://jarek-kefir.org/2018/04/09/brud-smrod-i-robactwo-obok-pacjentow-w-polskich-szpitalach-to-nie-do-pomyslenia/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Maciej Małkowski
REKLAMA Wojciech Smoliński