Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Specjalistyczne ćwiczenia strażaków
~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
14 września 2019r. o 14:15
każda kobieta marzy o takim bohaterze ( współcześni gladiatorzy )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawa Krokosmia niezalogowany
14 września 2019r. o 15:28
Nie przeszkadza zielonym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Jałowiec niezalogowany
16 września 2019r. o 2:11
Osoby ktore maja informacje o nielegalnej dzialanosci policjantow z warty boleslawieckiej proszeni sa o kontakt 722112884 lub [email protected].

Osoby ktore maja informacje o ustawkach na stluczke w Tomaszowie Boleslaieckim (w przeciagu ostatniej dekady) proszene sa o kontakt 722112884 lub [email protected]

Osoby ktore maja informacjie o dzialanosci "kliki" z warty proszone sa o kontakt jak powyzej.

"niezadowolone" osoby które były "zapraszane" b/adż miały "rozmowy" z lokalnym PRowcem również proszone są o kontakt

Otwieram stare sprawy wszystko każdą sprawkę - nie są nietykalni (nieobchodzi mnie który pajac na wiejskiej trzyma portfel ) interesuje mnie wszustko od wyżywania się pod przygrywką "surowości" kłusownictwo drogowe, przytulanie, po nielegalną sprzedaż grzebieni. DOSYĆ to nie jest ich prywatny folwark

rozumiem że ludzie się obawiają ze mnie tez próbowano robić wariatke

Informacja wystarczy nie bede wzywac nie musisz sie bać, w zależnosci od wartosci informacji moze byc odplatna
NIE INFORMUJE POLICJI TO PRYWATNA AKCJA ale działam jawnie przy takim stponiu inwigilacji udawanie że coś można "po cichu" jest hipokryzja. HAŁASU NAROBIE JAK JASNY GWINT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Wielosił niezalogowany
16 września 2019r. o 14:56
Ćwiczenia w/w służb na zbiorniku Krępnica czy odbyły się legalnie ???
Nikt z tego co mi wiadomo nie uzyskał pozwolenia na tego typu poligon .. Akwen jest dzierżawiony przez Okręg PZW Jelenia Góra .
NIE JEST TO TEREN SKARBU PAŃSTWA !
CO NA TO WEDKARZE KTÓRZY CHCIELI ŁOWIĆ RYBY TEGO DNIA .
JAK ZWYKLE OKRĘG PZW , GOSPODARZ WODY KOŁO SUM NIC NIEWIEDZĄ.
SAMOWOLA ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnobiały Bluszczyk niezalogowany
17 września 2019r. o 15:16
Chyba ćwiczenia Straży Pożarnej są ważniejsze od łowienia ryb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Rozplenica niezalogowany
17 września 2019r. o 15:52
~Brudnobiały Bluszczyk napisał(a): Chyba ćwiczenia Straży Pożarnej są ważniejsze od łowienia ryb.

Ćwiczenia są bardzo ważne .
Ale mają się odbywać zgodnie z prawem.!!
To tak jak by straż ćwiczenia prowadziła bez zgody właściciela na prywatnej posesji mająć gdzieś właściciela .
SAMOWOLA!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
REKLAMA Dawid Sarbak