Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spotykamy się na finale WOŚP
~Jaskrawozielony Milin niezalogowany
12 stycznia 2020r. o 21:36
Jeśli już piszesz o Caritasie to wiedz, że wygląda to dużo dużo lepiej niż w wośpie. Są bardziej przejrzyści i nie mają złotego melona i mrówki całej i innych rodzinnych układzików. To co zrobił Caritas to możesz sprawdzić. A że Critas robi to bez takiej kosztownej pompy świadczy tylko o większej racjonalności. Poza tym nie wiem czemu poruszasz w temacie wośp temat innej fundacji? Znam ludzi co dają zarówno na caritas jak i wośp po wyjściu ze mszy. Ty jednak płytko myślisz i wrzucasz gdzieś bo nie lubisz kogoś. Mega infatylne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Kopytnik niezalogowany
12 stycznia 2020r. o 21:45
~Jaskrawozielony Milin napisał(a): Jeśli już piszesz o Caritasie to wiedz, że wygląda to dużo dużo lepiej niż w wośpie. Są bardziej przejrzyści i nie mają złotego melona i mrówki całej i innych rodzinnych układzików. To co zrobił Caritas to możesz sprawdzić. A że Critas robi to bez takiej kosztownej pompy świadczy tylko o większej racjonalności. Poza tym nie wiem czemu poruszasz w temacie wośp temat innej fundacji? Znam ludzi co dają zarówno na caritas jak i wośp po wyjściu ze mszy. Ty jednak płytko myślisz i wrzucasz gdzieś bo nie lubisz kogoś. Mega infatylne.
|
a gdzie można zobaczyć te rozliczenia catitasu?bo kiedyś starałamm się znaleźć i mi sie nie udało> rozliczenia wośpu są dostępne za wszystkie lata działalności>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawozielony Milin niezalogowany
13 stycznia 2020r. o 0:20
Google nie boli. Tak się składa, że Caritas rok w rok publikuje rozliczenia za poprzedni rok. Jeśli chce ci się i potrafisz czytać ze zrozumieniem to znajdziesz wszystko. Natomiast jak się o coś spytać Owsiaka to reaguje jak furiat, na czworaka łazi po stoliku co jednak świadczy, że są pytania których zadawać mu nie wypada. Zresztą ja mam to i tak gdzieś. Kto chce niech daje. Tylko pytanie. Po co nam NFZ. Nie lepiej robić dzień w dzień zbiórki skoro to tak opłacane i skuteczne? Zamiast tych składek zdrowotnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółta Języczka niezalogowany
13 stycznia 2020r. o 10:10
pisowskie pseudoministry powinny pomagać Orkiestrze, podziękować za
hojność Polaków i wspólnie najmądrzej rozliczyć zebrane pieniądze.

ale w pisowskim antyludzkim państwie tak nie jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21553
#droga nieaktywny
28 stycznia 2020r. o 14:02
wspomagajcie owsiaka będzie miał więcej.


Dopisane 28.01.2020r. o godz. 14:02:

całe lata wrzucały moje dzieciaki panu owsiakowi ale jaśnie pan nawet nie raczy się rozliczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
28 stycznia 2020r. o 14:14
droga napisał(a): wspomagajcie owsiaka będzie miał więcej.Dopisane 28.01.2020r. o godz. 14:02:całe lata wrzucały moje dzieciaki panu owsiakowi ale jaśnie pan nawet nie raczy się rozliczyć.

Że zacytuję "klasyka": "Się nie podoba to nie korzystaj ze sprzętu z serduszkiem".
To jedyna odpowiedź jaką uzyskasz od tego pana i jego fanów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Niecierpek niezalogowany
28 stycznia 2020r. o 14:32
~Jaskrawozielony Milin napisał(a): Jeśli już piszesz o Caritasie to wiedz, że wygląda to dużo dużo lepiej niż w wośpie. Są bardziej przejrzyści i nie mają złotego melona i mrówki całej i innych rodzinnych układzików. To co zrobił Caritas to możesz sprawdzić. A że Critas robi to bez takiej kosztownej pompy świadczy tylko o większej racjonalności. Poza tym nie wiem czemu poruszasz w temacie wośp temat innej fundacji? Znam ludzi co dają zarówno na caritas jak i wośp po wyjściu ze mszy. Ty jednak płytko myślisz i wrzucasz gdzieś bo nie lubisz kogoś. Mega infatylne.


Właśnie Caritas ,firmuje swoim znaczkiem żywność za unijne pieniądze'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza