Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stasik: Dobrze życzę naszemu szpitalowi, ale....
~~Czerwonozłota Dąbrówka niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 6:14
Wygląda na to że blok operacyjny jest zbędny, neurologia zbędna...To mam pytanie dla kogo ten ciąg diagnostyczny tj. tomograf, rezonans? Dla interny? No bez jaj. Kiedyś Pan Dyrektor wspominał że będą badania komercyjne????????-w publicznej placówce???????? Ale najlepsze dopiero będzie, mam na myśli finanse na koniec roku, ciekawe czy powiat dopłaci do długu czy nie??????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 9:38
Przy tak centralistycznej polityce PIS-u, nieufności do samorządów, przerzucaniu na nich zadań bez pieniędzy (służba zdrowia , oświata, utrzymanie dróg , pomoc społeczna) powiaty w 2020 roku zaczną bankrutować bo nie mają z czego dokładać do zadań zleconych przez Państwo. Bezsensowne staje się dyskusja na temat bloku operacyjnego w Bolesławcu w kontekście bankrutowania powiatów w 2020 roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Żylistek niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 16:08
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a): Przy tak centralistycznej polityce PIS-u, nieufności do samorządów, przerzucaniu na nich zadań bez pieniędzy (służba zdrowia , oświata, utrzymanie dróg , pomoc społeczna) powiaty w 2020 roku zaczną bankrutować bo nie mają z czego dokładać do zadań zleconych przez Państwo. Bezsensowne staje się dyskusja na temat bloku operacyjnego w Bolesławcu w kontekście bankrutowania powiatów w 2020 roku.

To prawda..bezsensowne..... skupianie się władzy na władzy doprowadziło ten kraj do ruiny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoczerwona Kanna niezalogowany
1 grudnia 2019r. o 18:47
~~Czerwonozłota Dąbrówka napisał(a): Wygląda na to że blok operacyjny jest zbędny, neurologia zbędna...To mam pytanie dla kogo ten ciąg diagnostyczny tj. tomograf, rezonans? Dla interny? No bez jaj. Kiedyś Pan Dyrektor wspominał że będą badania komercyjne????????-w publicznej placówce???????? Ale najlepsze dopiero będzie, mam na myśli finanse na koniec roku, ciekawe czy powiat dopłaci do długu czy nie??????????

zgrzytajac zebami zapłaci..bo z nowym dyrektorem lansowali sie w lokalnych mediach ;) a tu szykije się zonk;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Szydlica niezalogowany
2 grudnia 2019r. o 19:43
~~Czerwonozłota Dąbrówka napisał(a): Wygląda na to że blok operacyjny jest zbędny, neurologia zbędna...To mam pytanie dla kogo ten ciąg diagnostyczny tj. tomograf, rezonans? Dla interny? No bez jaj. Kiedyś Pan Dyrektor wspominał że będą badania komercyjne????????-w publicznej placówce???????? Ale najlepsze dopiero będzie, mam na myśli finanse na koniec roku, ciekawe czy powiat dopłaci do długu czy nie??????????


wynik bedzie ciekawie interpretowany...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Wojciech Smoliński