Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stowarzyszenie VE-TO wygrało z Jancelewiczem
~Pistacjowa Kuningamia niezalogowany
14 lipca 2018r. o 16:29
Vetowcy są poniżej krytyki. Teraz się chwalą że kandydatka opowiada o swoich rozmowach. Jakby wygrała wybory to lechosławiczowie będą pierwsi wiedzieć czy tam będzie punkt decyzyjny - sami się ośmieszają internetowi trole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nadżółkły Tytoń niezalogowany
14 lipca 2018r. o 16:45
Ja sie nie obawiam tego ze ktos poda moje nazwisko. Proszę smialo. W zadnej ze swoich wypowiedzi nie skłamałam. I powtorze jeszcze raz: zdziwil mnie brak kompetencji tej pani. A teraz jeszcze bardziej sie dziwie, ze chce kandydowac na Burmistrza...trzeba znac swoje mozliwosci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Szczypiorek niezalogowany
14 lipca 2018r. o 16:57
~Nadżółkły Tytoń napisał(a): Ja sie nie obawiam tego ze ktos poda moje nazwisko. Proszę smialo. W zadnej ze swoich wypowiedzi nie skłamałam. I powtorze jeszcze raz: zdziwil mnie brak kompetencji tej pani. A teraz jeszcze bardziej sie dziwie, ze chce kandydowac na Burmistrza...trzeba znac swoje mozliwosci...


zwykła babska zazdrość ? Nie ładnie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nadżółkły Tytoń niezalogowany
14 lipca 2018r. o 17:04
No tak. Jak komus brakuje argumentow, to najlepiej o babskiej zazdrosci mowic☺
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Szczypiorek niezalogowany
14 lipca 2018r. o 17:09
~Pistacjowa Kuningamia napisał(a): Vetowcy są poniżej krytyki. Teraz się chwalą że kandydatka opowiada o swoich rozmowach. Jakby wygrała wybory to lechosławiczowie będą pierwsi wiedzieć czy tam będzie punkt decyzyjny - sami się ośmieszają internetowi trole


Kandydatka po prostu nigdy nie spotkała się z taką dyletantką i strach pomyśleć co mogłoby być gdybyście dalej sprawowali władzę w gminie. Sztandarowy przykład niekompetencji. A że pani jest przedstawicielką robertosławowiczów, to tym bardziej trzeba was odsunąć od rządzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoczarna Bylica niezalogowany
14 lipca 2018r. o 17:32
pani z milikowa jest bardzo bardzo mudra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Abelia niezalogowany
14 lipca 2018r. o 20:18
~Srebrzystoczarna Bylica napisał(a): pani z milikowa jest bardzo bardzo mudra

A kto ma działki budowlane obok boiska w Milikowie ,teraz to te działki są mało wartościowe ale jak już gmina dociągnie prąd ,wodę i kanalizację to wtedy te działki diametralnie podrożeją .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Tulipanowiec niezalogowany
14 lipca 2018r. o 20:39
~Nadżółkły Tytoń napisał(a): Ja sie nie obawiam tego ze ktos poda moje nazwisko. Proszę smialo. W zadnej ze swoich wypowiedzi nie skłamałam. I powtorze jeszcze raz: zdziwil mnie brak kompetencji tej pani. A teraz jeszcze bardziej sie dziwie, ze chce kandydowac na Burmistrza...trzeba znac swoje mozliwosci...


Ta wypowiedź pisana jest przez " transwescytę" ... wstydził byś się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!