Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda o 500+
~~Szaroczarny Fiołek niezalogowany
21 lipca 2019r. o 20:13
Ale jak złodzieje brali dla siebie i nikt nic nie dostał to Wam pasowało? nie rozumię tych ludzi, chyba że te posty piszą dzieci tatusiów którym zabrali emerytury lub że sami korzystali z dobrodziejstw tamtej władzy, bo innego wytłumaczenia nie widzę
Rodzina która ma dzieci i dostaje pieniądze to takich bzdur nie napisze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Żagwin niezalogowany
21 lipca 2019r. o 21:23
~~Szaroczarny Fiołek napisał(a): Ale jak złodzieje brali dla siebie i nikt nic nie dostał to Wam pasowało? nie rozumię tych ludzi, chyba że te posty piszą dzieci tatusiów którym zabrali emerytury lub że sami korzystali z dobrodziejstw tamtej władzy, bo innego wytłumaczenia nie widzę
Rodzina która ma dzieci i dostaje pieniądze to takich bzdur nie napisze.


Peło kradło 8 lat .Pislamiści kontynuuja ale takich jak ty mozna przekupić i to wystarczy abyś chwalił złodzieja bo - Im te pieniadze sie po prostu należą.
Ciema masa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Rozpław niezalogowany
21 lipca 2019r. o 21:28
~~Szaroczarny Fiołek napisał(a): Ale jak złodzieje brali dla siebie i nikt nic nie dostał to Wam pasowało? nie rozumię tych ludzi, chyba że te posty piszą dzieci tatusiów którym zabrali emerytury lub że sami korzystali z dobrodziejstw tamtej władzy, bo innego wytłumaczenia nie widzę
Rodzina która ma dzieci i dostaje pieniądze to takich bzdur nie napisze.

Słuchaj Pisowska miernoto 30 lat płaciłem pełen ZUS jako Firma jedno osobowa następnie wyrejestrowałem działalność i przez 8 lat pracowałem na Umowę Zlecenie obecnie otworzyłem ponownie działalność na tym dobrodziejstwie zwanym ,,Małym ZUS em ,ilka dni temu przyszło mi wyliczenie z Zus ,że jeżeli przez następne lata będę płacił obecną kwotę to w wariancie 1 otrzymam emeryturę w wysokości 462 zł ale jesi drugi wariant ten optymistyczny 520 zł czyli dostanę więcej od noworodka o 20 zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Pięciornik niezalogowany
21 lipca 2019r. o 21:51
za wcześnie się urodziłeś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Słoneczniczek niezalogowany
21 lipca 2019r. o 21:52
świetny i prawdziwy post :)
pieprzenie ''pinokia'' mateusza o tym kolejnym plusie dla młodych do 29 lat to kpina z ludzi takich jak ty którzy budowali ten kraj swoja pracą bez żadnych ulg

dzisiaj tego młodego niby się zachęca ulgami a za pięć lat max , ten ktoś z lekka wyuczony kiedy ulgi się skończą wypierdzieli na zachód ...

dlaczego dzisiaj jest problem z młodymi lekarzami ,pielęgniarkami ,nauczycielami ...
dlaczego dzisiejsze budownictwo istnieje dzięki pracowników ze wschodu ?

a jak to wygląda to wschodnie ''budownictwo'' widziałem ostatnio na pewnych balkonach gdzie z górnych przecudne kaskady deszczu zalewają te z dołu ...

nieróbstwo czy brak wiedzy ?
oddając sprawiedliwość - być może chęć oszczędności polskiego ''pracodawcy'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowy Rozpław niezalogowany
21 lipca 2019r. o 22:22
~~Grynszpanowy Pięciornik napisał(a): za wcześnie się urodziłeś .

Za wcześnie się urodziłem żeby godnie żyć a za późno żeby godnie zdechnąć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Głóg niezalogowany
22 lipca 2019r. o 7:38
Pomoc społeczna jest nieodzowna aczkolwiek trzeba to robić mądrze aby nie produkować bezrobotnych. 500+ tylko dla rodzin w których co najmniej jeden z rodziców pracuje bo inaczej w tej chwili Pis wyprodukował armię ludzi którym po prostu nie opłaca się pracować a ich dzieci obserwując jak żyją ich rodzice za lat 18 stworzą następną falę darmozjadów i nierobów.Niezwykle łatwo rozdaje się pieniądze ,które nie wykłada się z własnej kieszeni. Rozdawnictwo bez umiaru to najprostsza droga do zapaści ekonomicznej kraju bo nie ma worka bez dna,a cierpliwość ludzi którzy na to łożą ze swoich podatków też ma granice. Poparcie dla Pis nie dla ich zasług ale za rozdawnictwo
wystarczy pojechać na wschodnie rubieże kraju aby przekonać się dlaczego ludzie popierają Pis (liczy się tylko kasa którą - dostają za frajer).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.