Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tarcza dla artystów
~~Słomkowy Pierwiosnek niezalogowany
16 stycznia 2021r. o 17:12
Artystom powinni max wypłacać postojowe 2 tys., nic więcej. To nie może być forma odszkodowania, a ZASIŁKU. Państwo przesadza w stosunku do każdej z branż. 2 tys. dla każdego i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Żagwin niezalogowany
16 stycznia 2021r. o 20:53
Nie powinni dostawac nic ,nic nie produkują a oczekują pieniędzy powinno być jak dawniej , jeśli coś znaczył ludzie go oglądali to i dostawał od ludzi pienoądze na utrzymanie ,a nie wyciągają łapy po dotacje do roboty nieroby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Tunbergia niezalogowany
16 stycznia 2021r. o 22:10
A czym się różnią artyści od innych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Żagwin niezalogowany
17 stycznia 2021r. o 10:01
A tym się różnią że są nieproduktywni i korzystają z tego co zarobią inni ,są jak papugi jestem ładna to mi zapłać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiała Rogownica niezalogowany
19 stycznia 2021r. o 17:24
Jak czytam te posty, to ogarnia mnie przerażenie. Co się stało z naszym społeczeństwem? 500+ i inne rozdawnictwo wyłączyły u ludzi myślenie.
Tylko najeść się, wypić i ewentualnie poskakać w rytmie disco polo.

Wrażliwość na piękno, potrzeba obcowania ze sztuką, estetyka i etyka, niestety "poszły w kąt"

Znam wielu artystów,: muzyków, plastyków, fotografików, którzy w tej chwili nie mają z czego żyć, niejednokrotnie pomagają im rodzice.
Ale osoby wypowiadające się w tym temacie nie mają kultury osobistej, ani nie wiedzą co to jest KULTURA i SZTUKA.

Jestem szczęśliwa, że wreszcie w tym dziwnym kraju pomyślano o artystach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Portulaka niezalogowany
23 marca 2021r. o 21:08
~~Brudnobiała Rogownica napisał(a): Jak czytam te posty, to ogarnia mnie przerażenie. Co się stało z naszym społeczeństwem? 500+ i inne rozdawnictwo wyłączyły u ludzi myślenie.
Tylko najeść się, wypić i ewentualnie poskakać w rytmie disco polo.

Wrażliwość na piękno, potrzeba obcowania ze sztuką, estetyka i etyka, niestety "poszły w kąt"

Znam wielu artystów,: muzyków, plastyków, fotografików, którzy w tej chwili nie mają z czego żyć, niejednokrotnie pomagają im rodzice.
Ale osoby wypowiadające się w tym temacie nie mają kultury osobistej, ani nie wiedzą co to jest KULTURA i SZTUKA.
To chyba nie o to chodzi, wiele branż jest na skraju bankructwa, ale ich tarcza nie obejmuje.

Jestem szczęśliwa, że wreszcie w tym dziwnym kraju pomyślano o artystach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 marca 2021r. o 21:13

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski