Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"To dla kolegi" - sex shop od kuchni
~~Złocistozielony Omieg niezalogowany
26 lutego 2021r. o 19:35
~Marengo Katalpa napisał(a): Starszy pan jest na tyle głupi,że zamiast iść do lekarza rodzinnego po receptę na lek wspomagający erekcję, kupuje jakieś sextabletki z niepewnych źródeł, przepłacając przy tym.


Kto jest tym starszym panem? Ja się domyślam :) A wy? Macie swoje typy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Piwonia niezalogowany
26 lutego 2021r. o 19:53
~~Złocistozielony Omieg napisał(a):
~Marengo Katalpa napisał(a): Starszy pan jest na tyle głupi,że zamiast iść do lekarza rodzinnego po receptę na lek wspomagający erekcję, kupuje jakieś sextabletki z niepewnych źródeł, przepłacając przy tym.


Kto jest tym starszym panem? Ja się domyślam :) A wy? Macie swoje typy?


ten tutejszy poyeb? siwy pomarszczony starzec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
26 lutego 2021r. o 20:12
~~Złotordzawa Piwonia napisał(a):
~~Złocistozielony Omieg napisał(a):
~Marengo Katalpa napisał(a): Starszy pan jest na tyle głupi,że zamiast iść do lekarza rodzinnego po receptę na lek wspomagający erekcję, kupuje jakieś sextabletki z niepewnych źródeł, przepłacając przy tym.


Kto jest tym starszym panem? Ja się domyślam :) A wy? Macie swoje typy?


ten tutejszy poyeb? siwy pomarszczony starzec?

Czyli twój tatuś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrunatnyrudawa Kalmia niezalogowany
27 lutego 2021r. o 13:15
Jest potrzeba, jest sklep.
Walenie gruchy i wyszukiwnie problemów tam gdzie ich nie ma, a przy okazji dożywianie oszołomskich sułtanów klawiaturki. Taka zabidzona furtka na świat w pipidówie musi czymś mlemlotać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
27 lutego 2021r. o 13:35
Ten starszy pan to chyba nasi ulubieńcy z forum, tylko nie wiem czy kupuje głupi czy głupszy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 lutego 2021r. o 16:47
Artykuł niepodpisany. Wstyd się przyznać ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski
REKLAMAKozłowski do Sejmiku