Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAKozłowski do Sejmiku
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Troje Ukraińców zginęło w Brzeźniku
11922
#Poirytowany nieaktywny
24 marca 2019r. o 21:41
Na pewno wina pewnie się rozkłada ale ta tragedia boli. Szkoda młodych ludzi, szkoda kierowcy. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co czują rodziny, które zostały w swoim kraju, czekają na dzieci, które wyjechały za chlebem a tymczasem los okazał się okrutny. Nie wiemy co się stało, jak do tego doszło dlatego nie jesteśmy od tego aby osądzać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Limnantes niezalogowany
25 marca 2019r. o 8:47
~~Sinawy Kaczeniec napisał(a): na 100% kierowca gnał ile miał pod maską !! BMW -to auto dla Idiotów !!



Skończ swoje mądrości. Sama jeżdżę bmw od kilku lat i nigdy nie miałam nawet kolizji... Jak posiadasz skodę, fiata, mercedesa czy jakąkolwiek inną markę samochodową też mam zacząć Cię wyzywać? Nie ważne czym jeździsz WAŻNE JEST TO CO MASZ W GŁOWIE.

Co do wypadku, to ogromna tragedia... i ogromne współczucie dla chłopaka który kierował, znam tą drogę i pomimo że wydaje się ona prosta to tuż na zakręcie przed CPN jest wzniesienie i jadąc z Bc nie zauważysz nawet auta z przeciwnej strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mysi Osteospermum niezalogowany
25 marca 2019r. o 12:31
kierowcy nic nie zrobią i słusznie . kierowca jechal prawidłowo. Grupa Ukraińców ktora szła całą drogą zamiast gesiego jeszcze po prawej stronie ,bez odblaskow sami narazili się na śmierć . Musieli nieźle bhc pijani skoro nie słyszeli nadjezdzajacego auta i świateł samochodu . kierowcy się niedziwie bo sama bym pewnie nie dostrzegła ludzi w ciemnych ubraniach. kierowaca też będzie miał traume do konca życia i nie że za szybko jechał tylko że ludzie odblaskow nie mieli. i nie oceniajcie mówiąc że za szybko jechał nikt tam nie byl może jechał przepisowa może nie ale to nie jego wina.a ci ludzie dobrze wiedzieli że ta droga nie ma chodników mogli chociaz iść gęsiego a nie całą drogą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Kielichowiec niezalogowany
25 marca 2019r. o 14:46
~~Szkarłatny Limnantes napisał(a):
~~Sinawy Kaczeniec napisał(a): na 100% kierowca gnał ile miał pod maską !! BMW -to auto dla Idiotów !!



Skończ swoje mądrości. Sama jeżdżę bmw od kilku lat i nigdy nie miałam nawet kolizji... Jak posiadasz skodę, fiata, mercedesa czy jakąkolwiek inną markę samochodową też mam zacząć Cię wyzywać? Nie ważne czym jeździsz WAŻNE JEST TO CO MASZ W GŁOWIE.

Co do wypadku, to ogromna tragedia... i ogromne współczucie dla chłopaka który kierował, znam tą drogę i pomimo że wydaje się ona prosta to tuż na zakręcie przed CPN jest wzniesienie i jadąc z Bc nie zauważysz nawet auta z przeciwnej strony.

BMW nie dla idiotów ale właśnie nie dla gówniarzy w przedziale wieku 18-23 lata a takich jest najwięcej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
25 marca 2019r. o 18:28
~Bursztynowa Brodia napisał(a): Gowniarz powinien odpowiadać za ich śmierć. Nie może mu ujść n sucho ..


Taaa... jego wina ,bo po zmroku szli niewłasciwa strona ,nieoswietleni ,całym pasem tak?

Polecam filmik ,jak w nocy na nieoświetlonej drodze wyglada nieoswietlony pieszy.


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Kolczurka niezalogowany
25 marca 2019r. o 18:43
Jakieś dwa lata temu w centrum miasta na słabo oświetlonej drodze taksówkarz potrącił dwie kobiety, w mieście gdzie są latarnie, nie zobaczył ich na czas. Dopiero po tym wypadku oświetlono to przejście dla pieszych. Ale jedna uwaga, na tych ,,oświetlonych przejściach" jadąc nawet 40 na godzinę nie jestem w stanie zatrzymać się w miejscu kiedy przebiega pieszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowa Sanwitalia niezalogowany
25 marca 2019r. o 18:58
https://youtu.be/vl2IeqBby08

To przykre gdy młodzi ludzie tracą życie, kilka błędów zakończyło się tragedią.
Współczuję kierowcy, mam nadzieję, że upora się z wyrzutami sumienia i otrząśnie z tej tragedii.
Dla ludzi bez wyobraźni udostępniam filmik, na którym pokazane jest jak widać pieszych na drodze nieoświetlonej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński
REKLAMA Kamil Barczyk!