Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Urząd Gminy i Dom Kultury w Gromadce - opinie.

~~Hotel z szałasu niezalogowany
25 grudnia 2023r. o 18:39
Przestańcie robić z tej Gromadki,,coś prawicowego"
znaczna większość wichury to zagorzali KOmunisci
bezgranicznie i bezrozumnie oddani ideologii tęczowo-marksistowskiej , a ja im radnych nie wybierałem

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Budleja niezalogowany
25 grudnia 2023r. o 21:16
~~Hotel z szałasu napisał(a): Przestańcie robić z tej Gromadki,,coś prawicowego"
znaczna większość wichury to zagorzali KOmunisci
bezgranicznie i bezrozumnie oddani ideologii tęczowo-marksistowskiej , a ja im radnych nie wybierałem


Żeby coś zmienić trzeba od czegoś zacząć.
Tak 90% radnych w Gromadce to lewaki, a w powiecie nasza reprezentacja to 100%n lewaki.
Nic się nie zrobi od razu, przez lata karty rozdawał ten sam zespół.
Myślę, że od 46 roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo Vot Und niezalogowany
25 grudnia 2023r. o 21:24
~~Oberżynowa Budleja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hotel z szałasu napisał(a): Przestańcie robić z tej Gromadki,,coś prawicowego"
znaczna większość wichury to zagorzali KOmunisci
bezgranicznie i bezrozumnie oddani ideologii tęczowo-marksistowskiej , a ja im radnych nie wybierałem


Żeby coś zmienić trzeba od czegoś zacząć.
Tak 90% radnych w Gromadce to lewaki, a w powiecie nasza reprezentacja to 100%n lewaki.
Nic się nie zrobi od razu, przez lata karty rozdawał ten sam zespół.
Myślę, że od 46 roku.


I to przez lewaków do spółki z księdzem , uchwaliliście ustawę LGBT, która zabrania Kaczyńskiemu przyjazdu do Gromadki ???????????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński
REKLAMAMrowka zaprasza