Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"W Bolesławcu jest dużo garaży"
2951
#Anonim2951 nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 9:54
polak napisał(a):
Tytuł to słowa szefa BTG Karola Stasika ! Więc o co chodzi?


Serio polak ?
Nie byłem obecny na tej uroczystości i CAŁKOWITĄ wiedzę na ten temat czerpię z informacji zredagowanej oraz opublikowanej przez redaktora portalu Bolec.Info, podpisującego się (Bolec.Info).
Tytuł informacji NIE JEST CYTATEM wypowiedzi Karola Stasika.
Inną opcją jest to, że PRZEKŁAMAŁ słowa wypowiedziane przez Karola Stasika, w tekście który napisał.

PS.
Piszących na portalu Bolec.Info ~ ANDI ? : )
Widzę, że jesteś również ZGRYWUSEM : )
Zaloguj się i napisz prv do mnie.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 10:00
(...) Sorry faktycznie powiedział:" garaży mamy dostatek".

Zmoderowano 17.04.2013 godz. 10:35 – powód : usunięte zbędne cytowanie(moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
17 kwietnia 2013r. o 10:05
OK : )

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 14:32
Proponuję jeden zostawić dla Palikotów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 19:59
~ANDI napisał(a): Do " ~erwet" człowieku kto ci broni ? spróbuj sam i poprowadż co kolwiek!! Zobaczysz jak szybko zmienisz zdanie !!! "Zbuduj" tyle Co pan Stasik !! ,poświęć choć tylko, ale tylko 0,1 swojego czasu co ten człowiek robi dla innych ( nikt mu za to nie płaci ) to wtedy będziesz miał prawo do wypowiedzi !!! krytycznych słów o tym człowieku !!! A twoje przywoływanie "innych " do wypowiedzi (patrz rzekomych pracowników) nie jest na miejscu !! szukasz wsparcia !!! mów za siebie i tylko o tym, co możesz sam powiedzieć, ze swojego kontaktu z tym człowiekiem !! Myślę, że szukasz dziury w całym !!! Jesteś marny !!! Bo skrytykujesz nawet dzień ,na który dała Ci Bozia oczy otworzyć !!!

a jakież to dochodowe imperium zbudował pan S, że "musi" siedzieć na ciepłej posadzie w jednym z bolesławieckich zakładów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANDI niezalogowany
17 kwietnia 2013r. o 21:47



~ANDI napisał(a):
Do " ~erwet" człowieku kto ci broni ? spróbuj sam i poprowadż co kolwiek Zobaczysz jak szybko zmienisz zdanie ! "Zbuduj" tyle Co pan Stasik ,poświęć choć tylko, ale tylko 0,1 swojego czasu co ten człowiek robi dla innych ( nikt mu za to nie płaci ) to wtedy będziesz miał prawo do wypowiedzi ! krytycznych słów o tym człowieku ! A twoje przywoływanie "innych " do wypowiedzi (patrz rzekomych pracowników) nie jest na miejscu szukasz wsparcia ! mów za siebie i tylko o tym, co możesz sam powiedzieć, ze swojego kontaktu z tym człowiekiem Myślę, że szukasz dziury w całym ! Jesteś marny ! Bo skrytykujesz nawet dzień ,na który dała Ci Bozia oczy otworzyć !

a jakież to dochodowe imperium zbudował pan S, że "musi" siedzieć na ciepłej posadzie w jednym z bolesławieckich zakładów?

Widzisz to nas różni , że ja wiem co piszę, ale jeżeli nie wiem to się nie odzywam i nie zadaję prowokacyjnych pytań. Pozdrawiam Cię serdecznie i bez urazy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza