Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Brzeźniku trwa zabawa
~~mieszkanka gminy niezalogowany
28 sierpnia 2017r. o 10:29
~~Kij napisał(a): Tylko ilu z nich to rolnicy?



A ilu tak naprawdę mamy rolników w naszej gminie?
Czasy gdzie co drugie gospodarstwo domowe na wsi miało po kilka hektarów pola i inwentarz żywy już się skończyły. Teraz mamy albo przedsiębiorców co mają po kilkaset hektarów i trudno ich nazwać rolnikami, albo wielkich "rolników" co dzierżawią pola od ludzi też obrabiają po 50- 100 hektarów, a żeby zobaczyć krowę czy świnię to trzeba chyba do ZOO jechać, bo na wsiach to trudno spotkać. Czasy się zmieniły.
To ilu Twoim zdaniem rolników powinno być na tych dożynkach? Ja kilku rolników- przedsiębiorców widziałam, a małych to po prostu w naszej gminie zaczyna brakować i nie ma w tym nic dziwnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 sierpnia 2017r. o 10:37
~~Piotr napisał(a): Żaden.
A za organizację ruchu na drodze dojazdowej to bym komendata straży ukarał


Ja jechałam o 16 i jeszcze było ok. A jak wracałam do domu o 19 to faktycznie straszny korek się zrobił, bo fani Clasica masowo zaczęli zjeżdżać do Brzeźnika i nie wiedzieć czemu zamiast jechać na wyznaczone parkingi to pozostawiali auta na poboczach blokując tym samym przejazdy. Strażaków musieliby rozstawić co 20 metrów na odcinku 2 km, żeby ogarneli ten bezmyślny bałagan. Ludzie sami sobie takie korki zgotowali, a teraz winnych szukają :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 sierpnia 2017r. o 10:39
I po zabawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 sierpnia 2017r. o 22:56
~~Ktoś napisał(a): Jeszcze autobusy dowozące ludzi do miasta od nowego roku niech pan wójt zakupi, bo miejskie chce zlikwidowac.


Hmm a do którego miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
2 września 2017r. o 7:11
W ostatnich wyborach p Andrzej dostal pstryczka w Brzezniku:) dlatego na rok przed wyborami Brzeznik tak pięknie wyróżniony żeby za rok zapamiętali na kogo głosować... Teraz zobaczymy do ilu akcji wyjada w porównaniu np do Ocic , dla których baaardzo długo nie było pieniędzy na nowy wóz a chłopaki jeżdżą i jeździli w moment wszędzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~laura niezalogowany
19 września 2017r. o 14:06
Mam pytanie do mieszkancow Brzeznika .Blismy w szoku jak zobaczylismy wasze wysypisko smieci zlomu Czy to gmina was tak urzadzila
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!