Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe 19 października - NA ŻYWO
~Morelowy Wrzos niezalogowany
19 października 2018r. o 22:28
Mam takie pytanie skoro kierowca ma stawkę 28zl na godzinę razy 184 godziny w miesiącu to daje 5152 brutto. ...myślę że tyle kierowca w MZK chciałby zarabiać i może o tym tylko pomarzyć. ...wliczone dodatki nadgodziny ,praca w niedziele i święta,za godziny nocne, i poranne nieludzkie wstawanie, mam pytanie czy panie w biurze albo warsztat tak pracują ciężko????a te dodatki kierowcy to muszą sobie wypracować nadgodzinami praca w niedzielę i święta. ..praca od godziny 4 rano...albo przerywanym czasem od 5 rano do 18 30.czy w biurze i mechanicy tak pracujecie??? 8 godzin i do domu weekendy i święta wolne to jest życie. ...a kierowca jeszcze wiecznie poniewierany przez pasażerów którzy na nich wylewaja wszystkie żale i pretensje. ..praca kierowcy jest bardzo ciężka i niedoceniana....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Miłorząb niezalogowany
19 października 2018r. o 23:01
184 godziny to tylko w październiku. Także trzymajmy się faktów.
I-168
II-160
III176
IV-160
V-160
VI-168
VII-176
VIII-176
IX-160
X-184
XI-168
XII-152
A więc średnio 167,33 godzinyI było napisane że od 22 do 28 zarabiają a zatem od 3681,26 do 4685,24 i oczywiście do tego nagrody i wczasy. Nieżle. Ciekawe czy mechanicy i te panie z biura, którzy się tak jak biedni kierowcy nie męczą swoja pracą też marzą o takich płacach. Taki podział na lepszych i i tych mniej lepszych. Oj oj oj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmazynowa Lnica niezalogowany
20 października 2018r. o 9:09
Ale ktoś bajki pisze ze kierowcy tyle zarabiają masakra jakaś.brawo kierowcy nie dajcie się niech urzędasy co zarabiają kupe kasy siadają za kierownice i wożą pasażerów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Kosodrzewina niezalogowany
20 października 2018r. o 11:07
trzeba zwolnić się z MZK a wtedy odzyskasz szacunek do siebie,zmarnowałem wiele lat w tym sy,,,,e miałem już dość poniżania,straszenia pracy w chorym systemie zmianowym,Jałmużna która jest nazywana pensją nie wystarcza na zaspokojenie najważniejszych potrzeb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Kosodrzewina niezalogowany
20 października 2018r. o 11:18
zapomniałeś dodać dodatek stażowy 20%który jest już w tej stawce 12złbrutto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sepiowy Oczar niezalogowany
20 października 2018r. o 18:21
NAWIĄZUJĄC DO TEMATU FAKTYCZNIE DUŻO KORZYSTAM Z KOMUNIKACJI I MAM WRAŻENIE ŻE JEŻDŻĘ I RANO I POPOŁUDNIU A NAWET PÓŹNYM POPOŁUDNIEM Z TYM SAMYM KIEROWCĄ. I TAK GDZIE MOJE BEZPIECZEŃSTWO A Z DRUGIEJ STRONY PRACOWAĆ TYLE GODZIN TO MUSI WYJŚĆ 22-28 ZŁ NA GODZINĘ. ILE BY WYSZŁO BEZ NADGODZIN? LEPIEJ WOZIĆ AGD CHYBA LEPIEJ PŁACĄ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dawid Sarbak