Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe 21 września - NA ŻYWO
~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
21 września 2018r. o 14:33
Specjalnie obejrzałem tego artystę z IMPULSU w piosence o słoniach. Pomysł dobry z kapeluszem a reszta jest milczeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18895
#somsiad nieaktywny
21 września 2018r. o 14:42
Przecież już zapraszaliście gości którzy kandydują. Więc skąd ta niekonsekwencja ?

<b> Dziennikarz to bardzo trudny zawód </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 września 2018r. o 23:53
somsiad napisał(a): Przecież już zapraszaliście gości którzy kandydują. Więc skąd ta niekonsekwencja ?


Co do jednego gościa - dowiedziałem się kandydowaniu w trakcie programu, co do dwójki innych - dopiero przy okazji wyborów.

Więcej grzechów nie pamiętam, choć mogło mi coś umknąć.
Ze dwie osoby odmówiły, bo kandydują i wiedzą, że po wyborach chętnie zaproszę.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20271
#Rudyk nieaktywny
22 września 2018r. o 19:06
"Pochylom sią" nad programem, który dopiero dzisiaj obejrzałem. Bernard- złośliwiec- usłyszał to, czego inni nie usłyszeli. Chyba "zrobiem" powtórkę nagrania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
23 września 2018r. o 13:20
jesli chodzi o dykcje to widze, ze sie przylozyles tak jak kaziu do swoich wywiadow. na bolcu coraz lepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Lilak niezalogowany
23 września 2018r. o 14:43
fobiak napisał(a): jesli chodzi o dykcje to widze, ze sie przylozyles tak jak kaziu do swoich wywiadow. na bolcu coraz lepiej

naprawdę? ja słyszę jeden bełkot.Bulgotanie na bulgotaninie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 września 2018r. o 15:15
~~Kobaltowy Lilak napisał(a):
fobiak napisał(a): jesli chodzi o dykcje to widze, ze sie przylozyles tak jak kaziu do swoich wywiadow. na bolcu coraz lepiej

naprawdę? ja słyszę jeden bełkot.Bulgotanie na bulgotaninie.


Kto nie chce slyszec ten nie slyszy. Jeszcze wiecej anonimowych komentarzy? :)
Przyjdz do studia i pokaz co potrafisz.
Kuzwa sami znawcy dziennikarstwa, ale tylko anonimowo. Jak przyjdzie co do czego to nic zrobic sami nie zrobia. Ale od innych oczekiwac to tak. I najlepiej za darmoi na juz.
NIC Z TEGO.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Berberys niezalogowany
23 września 2018r. o 23:39
W cinema citi w zielonej gorze Kler juz w piatek 28 wrzesnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.