Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wracasz z Włoch? Przeczytaj!
~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
26 lutego 2020r. o 10:58
A skąd mogę wiedzieć czy miałam kontakt z osobą chora czy ma ona wypisane to na czole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
26 lutego 2020r. o 10:59
Co wy piszecie skąd mogę wiedzieć kto jest chory co wypisane ma to na czole jestem chory, chora na koronowirusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marengo Jaskier niezalogowany
26 lutego 2020r. o 11:17
Wróciliśmy tydzień temu z Włoch. Nikt nic nie mówi o autokarach a właśnie nim byliśmy!! Do lekarza nie idziemy bo trzeba pracować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Koleus niezalogowany
27 lutego 2020r. o 21:36
Robert Biedroń z partnerem leci do Chin. "Jest tanio, nikt tam teraz nie kursuje z uwagi na koronawirusa" . "Kandydat Lewicy na prezydenta nie martwi się epidemią koronawirusa. - Nie boimy się, choć trzeba oczywiście uważać, choć jak się zna świat, to on jest jedną małą wioską. Trzymajcie za nas kciuki! - mówi Robert Biedroń w rozmowie z "Super Expressem".

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/robert-biedron-leci-do-chin-pomimo-epidemii-koronawirusa/ym5r08v

Świadomie naraża Polaków na sprowadzenie groźnej choroby do Polski. Taki to odpowiedzialny człowiek !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Zawilec niezalogowany
1 marca 2020r. o 6:52
Jedna turystka z Lubina wróciła z Włoch i może mieć wirusa .Jest odizolowana we Wrocławiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski
REKLAMA Cezary Przybylski