Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na Zgorzeleckiej
2900
#falco nieaktywny
25 kwietnia 2018r. o 23:16
ciekawe że ty tego nie robisz pisząc do mnie wręcz z upodobaniem ...

masz problem- staraj mu się zaradzić a nie wylewasz tu swoje żale :]

zresztą pomyliłaś adres ....
nie mam zamiaru być twoim psychoterapeutą bo jesteś zbyt trudnym przypadkiem a i specjalista miałby co z tobą robić ...

pisz ,pisz ...może ci ulży
to jedyne co mogę ci poradzić :)

ja idę spać :)



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Puszkinia niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 23:20
Z chamem skończonym nie pisze się z upodobaniem. Do chama skończonego takiego jak ty pisze się z obowiązku obrony najlepszych ludzkich wartości, aby chama takiego jak ty napiętnować. Jesteś chamem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zzieleniały Wilczomlecz niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 23:27
A ja tego tak nie widzę za to widzę jak za nim śmigasz
Prowadza cię tym samym jak pudla na smyczy a ty głupia się na to łapiesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Brokuł niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 23:31
Idź już spać brudasie..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Róża niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 23:48
~~Izabelowa Puszkinia napisał(a): Z chamem skończonym nie pisze się z upodobaniem. Do chama skończonego takiego jak ty pisze się z obowiązku obrony najlepszych ludzkich wartości, aby chama takiego jak ty napiętnować. Jesteś chamem.


Ty to masz fajnie jako cham nieskończony. Jak się skończysz będziesz największym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Wilczomlecz niezalogowany
26 kwietnia 2018r. o 0:20
Podziękujmy tym, którzy parkuja przy samym przejściu dla pieszych skutecznie ograniczajac widoczność na pasach. Wg. przepisów powinni parkować min. 10 m od przejścia. W Bolesławcu to już plaga. Piesi wychodza na przejścia tuż zza samochodów. Tak jest w całym mieście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Dynia niezalogowany
26 kwietnia 2018r. o 7:47
~~Zgniłozielony Wilczomlecz napisał(a): 10 m od przejścia. W Bolesławcu to już plaga.

A nie 5 m?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Abelia niezalogowany
27 kwietnia 2018r. o 10:10
chyba opatrzność czuwała nad księdzem - czy to będzie odczytane jako znak aby więcej w czasie wyborów nie reklamować w " ogródkach maryjnych" kandydatów homogenicznych!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz