Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyzwania Opiekuna – opieka nad seniorami
~Czarniawa Cykoria niezalogowany
3 lipca 2019r. o 21:47
Moja sąsiadka z nimi jeździ, dom sobie wyremontowała dzięki temu, język podszkoliła i jeszcze na emeryturę odkłada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Karagana niezalogowany
3 lipca 2019r. o 21:51
a Ty na co liczysz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Laurencja niezalogowany
3 lipca 2019r. o 22:36
~~Burobrązowa Karagana napisał(a): a Ty na co liczysz ?


Jak to taki wspaniały kraj, to czemu nie mogą znaleźć niemieckich opiekunów ? Może czarnoskórych których tylu ostatnimi czasy przyjęła Angela Merkel. Taki chichot historii żeby Polak podcierał dupę z dużą dozą prawdopodobieństwa byłym co najmniej faszystom lub popierających faszyzm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Rącznik niezalogowany
4 lipca 2019r. o 11:56
A kto będzie opiekował się emerytami Polakami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Krwawnica niezalogowany
5 lipca 2019r. o 0:01
W doopie mam twoje dywagacje.Od dwóch lat pracuję w jednym domu.Zakupy,przygotowanie posiłków ,normalne dbanie o dom.Lista zakupów i menu w moim zakresie.Podopieczny w pełni samowystarczalny.Popołudnia spędzam teraz na basenie,w innych porach roku inaczej je organizuję.W Polsce wypracowałam emeryturę,ale z Promedicą Plus ją sobie podwyższam.Pracując np.3 miesiące w Niemczech tak na prawdę żyjesz na koszt podopiecznego.Ładny kawał grosza za trzy m-ce do domu przywozisz bez jakichkolwiek kosztów własnych.Ot taka prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwona Kapusta niezalogowany
15 lipca 2019r. o 0:02
Wedlug mnie najlepiej wybierać takie miejsca z polecenia. Bardzo fajną opcją jest dom seniora w Piotrkowie kujawskim Pod Topolami . Poczytajcie sobie opinie na temat tego miejsca - wiele osób bardzo chwali. Moim zdaniem internet jest kopalnią inspiracji jeśli chodzi o tego typu kwestie. Co wiecej opieka tam jest calodobowa - moja ciocia tam wlasnie przebywa i jest bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!