Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Za wskazanie sprawcy wysoka nagroda
~~Szaroniebieski Krokus niezalogowany
21 września 2018r. o 6:35
~~Jaskraworóżowy Eukomis napisał(a): Ludziom to się chyba w głowach poprzewracało, jak się nie podoba to niech idzie do innego, a nie gabinet demoluje. Ja tam wole się leczyć nowocześnie u pana Doktora i być pewna że będę dobrze wyleczona


Rozwalili pewnie panowie w stanie wskazujacym, ktorzy raczej nie chodza do ginekologa. Bezmyślny wandalizm i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
21 września 2018r. o 15:38
~~Szaroniebieski Krokus napisał(a):
~~Jaskraworóżowy Eukomis napisał(a): Ludziom to się chyba w głowach poprzewracało, jak się nie podoba to niech idzie do innego, a nie gabinet demoluje. Ja tam wole się leczyć nowocześnie u pana Doktora i być pewna że będę dobrze wyleczona


Rozwalili pewnie panowie w stanie wskazujacym, ktorzy raczej nie chodza do ginekologa. Bezmyślny wandalizm
A jak skończyła się ta sprawa tej dziewczyny z wymyśloną chorobą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Eukomis niezalogowany
21 września 2018r. o 19:07
Nie wiem, ale chyba lepiej być ostrożnym, niż coś przegapić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Winobluszcz niezalogowany
23 września 2018r. o 1:28
~~Jaskraworóżowy Eukomis napisał(a): Nie wiem, ale chyba lepiej być ostrożnym, niż coś przegapić


ostrożnym tak ale gdy lekarz wmawia Ci chorobę,której nie powinien nawet podejrzewać to już przegięcie... oczekiwanie na wyniki to był najgorszy mój czas w życiu, gdy okazały się złe na szczęście skonsultowałam się z innymi specjalistami i po takich samych badaniach nie wyszło nic z tego co on mówił czy co wskazywały wyniki badańrobionychu niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
23 września 2018r. o 21:21
I to wg Ciebie ma uzasadniać wandalizm?Po co piszesz swoje historie to akurat mocno nie w temacie i jakby nie uzasadnia skandalicznego zachowania wandali.co ma piernik do wiatraka?chyba nikt tu nie pyta o opinię o lekarzu to po co te wywody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!