Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zakaz wstępu do lasu
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
23 maja 2018r. o 14:40
~~Marengo Wierzba napisał(a): O tak. Mapa super. Przydałoby się podać informację, jakich miejscowości ten zakaz dotyczy. Z tej mapy nic nie wynika.

Wynika, wynika. Bolesławiec i Dobra są poniżej opryskiwanego terenu. Tylko co z drogą na Kliczków? Autostradę wyłączono z zaznaczonego obszaru. A droga do Kliczkowa rozumiem ze będzie zamknięta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
23 maja 2018r. o 15:52
lesie ciemny wirchu zielony
kaj mój janiczek umilony

ubili go orawiany
za owiczki ,za barany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Magnolia niezalogowany
23 maja 2018r. o 17:22
z jakiej wysokosci oprysk i co z wiatrem ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnogranatowy Kielichowiec niezalogowany
23 maja 2018r. o 18:13
Pewnie oprysk na Brudnice Mniszke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Heliotrop niezalogowany
23 maja 2018r. o 19:35
O tak! Dzisiaj przewrocilem sie na chodniku-to na pewno PIS na mnie poluje.
Chlopie ! Opanuj sie bo to juz wyglada jak jakas psychoza. Czy Jaroslaw sni ci sie nocami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Żywotnikowiec niezalogowany
24 maja 2018r. o 7:56
Jarosław to już nadaje się tylko do wycięcia ale tym zajmie się akurat Szyszko ..mam nadzieje że tym razem nie spieprzy roboty ..i oprysk będzie skuteczny , rozwiązało by to wiele problemów miedzy innym nienasyconego nagrodami Kornika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Ułudka niezalogowany
24 maja 2018r. o 9:19
~~Niebieski Żywotnikowiec napisał(a): Jarosław to już nadaje się tylko do wycięcia ale tym zajmie się akurat Szyszko ..mam nadzieje że tym razem nie spieprzy roboty ..i oprysk będzie skuteczny , rozwiązało by to wiele problemów miedzy innym nienasyconego nagrodami Kornika .
Nowy pooeta się znalazł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowa Pernecja niezalogowany
24 maja 2018r. o 23:34
Zakaz wejścia do lasu , nowe prawo wodne z zakazami kąpieli
Żyć nie umierać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.