Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zarazki i wirusy z kolędy?
~~Żółtozielony Plektrantus niezalogowany
29 stycznia 2020r. o 16:01

Nie chorzał Chesus bo sam JHWH który - via udział sutenera?kuplera? niejakiego Gabryjela i łono pewnej (wbrew opiniom o dziewicach nadzwyczaj łatwej mimo dziewictwa) Maryjki - Go na Ziem posłał, i wciąż nad nim czuwał by mu się stan zdrowia zbytnio nie obsuwał...Potem, kiedy Syn stanął wobec dramatyzmu zbycia ziemskiego życia - Ociec go dyplomatycznie po angielsku "odstąpił" ale Syn w Oćca nie zwątpił, dał się umęczyć i zabić by po dniach trzech we w lodówce wstać, czym wszystkim klina zabić...Myśmy w toto uwierzyli, kult z krwie jego uwarzyli i im dłużej "kości te gotujem" tym tłuściejsze oka tłuszczu na rosołku obserwujem. Nawet całe kawały miecha się w zupce gęsto pojawiły kiedy kato-cwaniaki technikę warzenia pod budżet państwa zręcznie podczepiły!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Alstremeria niezalogowany
29 stycznia 2020r. o 19:20
tego jeszcze nie było-co jeden komentarz to fajniejszy.Juz Bóg już zszyła kary za te bałwovhwalstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Pomidor niezalogowany
31 stycznia 2020r. o 10:33
Ha, ha, a ponoć 90% Polaków, to katolicy, i takie komentarze pod adresem księży?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staroróżowy Chaber niezalogowany
31 stycznia 2020r. o 15:58
A może chodzi też o to, że proboszcz chodząc od domu, do domu przy okazji roznosi też zarazki i wirusy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Gęsiówka niezalogowany
31 stycznia 2020r. o 17:20
Wkurzył mnie w tym roku pleban.
Przychodzi do mojego domu gość i wypytuje o szczegóły, szuka pretekstu żeby mieć się do czego przyczepić i wpędzić mnie w poczucie winy. Gdyby nie zależało mi na bliskich, to pocałowałby u mnie klamkę i do drzwi zameldowałby te swoje bezczelne uwagi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Katalpa niezalogowany
1 lutego 2020r. o 12:28
jak jesteś polakiem to nie kupczyj na wiarę chrystusową pije do tego d,,,,,ka co pisze długie wywody możesz obrażać swoich kumpli z PO ale NIE CHRYSTUSA jest napisane jak jesteś bez winy to rzuć pierwszy dupku kamieniem .A po drugie PETUNIA NON OLET To jest SPOSÓB na życie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Truskawka niezalogowany
1 lutego 2020r. o 12:45
no to się ''popisałeś''....hahahaha

Petunia -zwłaszcza ogrodowa ;) -pachnie ale ''pecunia '' raczej nikomu ''nie śmierdzi'' :]


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Truskawka niezalogowany
1 lutego 2020r. o 13:36
OJOJOJ....

chciałeś być ''petardą '' wyszedłeś na ''kapiszona'' ...

zabolało stąd twoja agresja ...rozumiem ...
ale pisz coś o czym masz prawdziwe pojęcie ...

nie ot takie byle jakie ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!