Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Praca dla niepełnosprawnych

~~Mania niezalogowany
28 grudnia 2017r. o 22:59
~~ehh napisał(a): Jeśli Cię to zainteresuje to do Rehnusa przyjmują z grupą .Tylko jest jedno ale ...trzeba się zrzec wszystkich przywilejów bycia niepełnosprawnym ,na papierze .Niestety , czyli tak jakby Ty nic z tego nie masz ,że jesteś niepełnosprawna .


Teraz tylko moje pytanie do tych którzy ganią osoby z niepelnosprawnoscia za ukrywanie grupy, czy pracodawca ma prawo do czegoś takiego? Dla mnie to niemal to samo co z ukrywaniem grupy. Chociaż po dłuższej analizie to cwany ten szef. Ja sie zrzekam swoich praw a on bierze dofinasowanie na zatrudnienie niepełnosprawnej. Dobry dil dla pracodawcy choc to zrzeczenie jest tyle samo warte co papier toaletowy. Nie ma do tego prawa tak jak do tego bym napisała oświadczenie ze nie zajdę w ciąże. Widzę kolejny obóz pracy. Trzeba takie firmy omijać wielkim łukiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Gajowiec niezalogowany
15 lutego 2018r. o 14:59
Proszę autora tego postu o kontakt telefoniczny pod numer 784 757 771.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Rezeda niezalogowany
21 lutego 2018r. o 9:53
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny również zmusza do "ukrywania" grupy, przyjmiemy ale o grupie nic nie chcemy wiedzieć. Nie interesuje ich stan zdrowia pracownika. Firma państwowa, w nazwie słowo "wojewódzki" i stosuje takie praktyki. Nie bronię tu prywatnych pracodawców. I nie są to pomówienia zasłyszane przypadkowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19149
#MaryKate0406 nieaktywny
21 lutego 2018r. o 20:40
Mam podobny problem, miałam kiedyś przyznaną grupę z powodu ogromnej wady wzroku, która wciąż się powiększa a potem mi odebrali i już nie chcieli przyznać, chociaż powinni z racji tego, że wada wciąż postępuje. Ciężko było mi znaleźć pracę po szkole ale jakoś udało mi się załapać na sprzątanie biur i sanitariów na hali w jednej z firm. Nie jestem zadowolona z tej pracy, ponieważ jestem zatrudniona w podfirmie a szefowa jest dla mnie niesprawiedliwa i niewyrozumiała mimo moich starań, pozatym wracam do domu jak już jest ciemno i boję się, bo po zmroku widzę jeszcze gorzej. Chciałabym zmienić pracę, ale nie mam za bardzo gdzie popytać i ponosić CV, chciałabym pracować na jedną zmianę od rana do południa,od poniedziałku do piątku, mogłoby to być pakowanie lub sortowanie czegoś albo chociaż pomoc przy czymś żeby tylko była umowa normalna, niestety nie mam żadnych namiarów ani gdzie się zwrócić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Frezja niezalogowany
22 lutego 2018r. o 0:16
MaryKate0406 napisał(a): Mam podobny problem, miałam kiedyś przyznaną grupę z powodu ogromnej wady wzroku, która wciąż się powiększa a potem mi odebrali i już nie chcieli przyznać, chociaż powinni z racji tego, że wada wciąż postępuje. Ciężko było mi znaleźć pracę po szkole ale jakoś udało mi się załapać na sprzątanie biur i sanitariów na hali w jednej z firm. Nie jestem zadowolona z tej pracy, ponieważ jestem zatrudniona w podfirmie a szefowa jest dla mnie niesprawiedliwa i niewyrozumiała mimo moich starań, pozatym wracam do domu jak już jest ciemno i boję się, bo po zmroku widzę jeszcze gorzej. Chciałabym zmienić pracę, ale nie mam za bardzo gdzie popytać i ponosić CV, chciałabym pracować na jedną zmianę od rana do południa,od poniedziałku do piątku, mogłoby to być pakowanie lub sortowanie czegoś albo chociaż pomoc przy czymś żeby tylko była umowa normalna, niestety nie mam żadnych namiarów ani gdzie się zwrócić.

A czy takiej wady nie można skorygować ? Teraz robi się cuda, można by zrobić zbiórkę na zabieg, albo wziąć na raty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19149
#MaryKate0406 nieaktywny
22 lutego 2018r. o 12:24
Zgniła Frezjo mam wadę wrodzoną, nikt w rodzinie nie miał nigdy problemów ze wzrokiem więc podejrzewałem zawsze że może uszkodzony gen czy coś, chodziłam w swoim życiu po wielu specjalistach,brałam leki ćwiczyłam, nic nie pomogło, gdybym mogła mieć zabieg napewno by mnie skierowali na niego, później się dowiedziałam, że zeza da się skorygować ale wada zostanie ta sama, dlatego mama nie zgodziła się na ten zabieg.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Anna Zug!