Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie dostanę najlepszy kredyt hipoteczny?

15490
#AgataBL nieaktywny
15 grudnia 2016r. o 15:02
Pochodź po bankach, wszystkiego się dowiesz. Najważniejsza rzeczą na która powinnaś zwrócić uwagę to marża banku, nie bierz ubezpieczenia od utraty pracy bo ono w ogóle nie chroni.

Tam gdzie łatwo o kredy tam i drogo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 18:00
-wojti TY jesteś przedwojenny kamienicznik. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ona niezalogowany
15 grudnia 2016r. o 20:13
Otóż to.Mam 2 mieszkania i ktedyt.1 pracuje na siebie i jeszcze zostaje kasa . Mam 25 nie uważam się za nieudacznika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
20 grudnia 2016r. o 11:33
Ja skorzystałem w biurze Metrohouse w Bolesławcu na ul. Zgorzeleckiej 12 polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Enkiant niezalogowany
18 lipca 2019r. o 7:42
ponawiam pytanie , chcę się starac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo