Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Odzież ciążowa

~~Płowobrązowa Języczka niezalogowany
17 stycznia 2020r. o 12:49
z własnego doświadczenia wiem jak ważne są ubrania ciążowe dopasowane do aktualnej wielkości brzuszka, a żeby jeszcze były wygodne to zupełnie inna zabawa! w każdym razie, przekopałam się przez tyle stron z ubraniami ciążowymi (w ostatnim czasie niestety nie mogłam za bardzo wychodzić z domu :() i często kończyło się niestety odsyłaniem ubrań.. na dłuzej została ze mną tylko szykowna mama i ich świetne biustonosze do karmienia. chociaż musze przyznać ze zastanawiam się nad ich ubrankami dla niemowląt bo jakość nie powinna aż tak się różnić, a jednak jest świetna!

Zmoderowano 21.01.2020 godz.11:51 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Bluszcz niezalogowany
18 stycznia 2020r. o 7:14
K.....wa, odzież ciążowa podrożała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21976
#MikoRa nieaktywny
21 stycznia 2020r. o 11:27
Dałoby się zauważyć, że nie tylko odzież ciążowa..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!
REKLAMAMrowka zaprasza